Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Randka w ciemno z książką

Z okazji Walentynek, które obchodzimy 14 lutego, Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze zaprasza czytelników na randkę w ciemno z książką.

Fot. MBP

- W centralnym punkcie biblioteki na randkę z czytelnikiem będą czekały książki. Każda z nich będzie miała okryty aurą tejemniczości tytuł, niepowtarzalną walentynkową oprawę i krótkimi tekstami namawiać będzie na wspólny wieczór właśnie z nią. Zapraszamy wszystkich czytelników lubiących podejmować ryzyko, odkrywać tajemnice i… czytać - na walentynkowe spotkanie z książką zapraszają pracownicy jaworskiej biblioteki.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.