Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Pudełko życia w gminie Bolków

„Pudełko życia” to nowa inicjatywa Burmistrza Bolkowa oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bolkowie. Ma ona na celu ułatwienie niesienia pomocy w stanach zagrożenia zdrowia i życia mieszkańców gminy Bolków.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/pudelko_zycia2.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
Fot. UG Bolków ©

Ta prosta i skuteczna akcja jest skierowana do osób starszych, schorowanych i samotnych. Pomoże w sytuacji kiedy ratownicy medyczni, lekarze, strażacy muszą szybko reagować, a brak kontaktu z człowiekiem będącym np. po wylewie czy udarze może dramatycznie opóźnić akcję. Projekt zakłada umieszczenie wszystkich ważnych informacji o pacjencie w jednym miejscu. W pudełkach znajdą się ważne dane tj. telefony do osób najbliższych, informacje o chorobach, uczuleniach, przyjmowanych lekach oraz o tym, kto zajmie się zwierzętami pod nieobecność chorego gospodarza. „Pudełko życia" powinno znajdować się w lodówce. Ułatwi to zespołowi ratowniczemu odszukanie informacji. Lodówkę należy oznakować taką samą naklejką, która znajduje się na pudełku życia.

„PUDEŁKO ŻYCIA" DOSTĘPNE JEST BEZPŁATNIE
W TERMINIE od: 17 października 2016 do 30 listopada 2016
W NASTĘPUJĄCYCH PUNKTACH:
- dla mieszkańców Bolkowa - Urząd Miejski w Bolkowie - „Punkt Informacyjny" (parter) od godz. 10.00 do godz.12.00
- dla mieszkańców sołectw gminy Bolków za pośrednictwem sołtysa.
ZAPRASZAMY PO ODBIÓR PUDEŁEK!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Jaworskie Towarzystwo Sportowe - KRS: 0000186185
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.