Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Puchar dla Piotrowic w zawodach wędkarskich

XIV edycja wędkarskiego święta odbyła się w sobotę, 23 maja w Małuszowie. Do rywalizacji stanęło 22 zawodników.


Warning: getimagesize(upload/img/files/zawody-wedkarskie.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 236
Fot. powiat24h.pl ©

Główną nagrodę zdobył Marek Szymczyk z Piotrowic, który wyłowił ryb na łączną wagę 3,23 kg. Tegoroczny zwycięzca puchar przekaże do specjalnej, nowej gabloty w świetlicy wiejskiej. O kilogram mniej złowił reprezentant gospodarzy, Jacek Łopaciński (wynik 2,10 kg). Trzecie miejsce zdobył Mirosław Sygut z Męcinki (wynik 1,75 kg).

Gratulację zawodnikom złożył oraz nagrody wręczył wójt Mirosław Brzozowski. Dodatkowe wyróżnienia i nagrody otrzymali też zawodnicy z kilku miejscowości od swoich radnych, którzy chcą w ten sposób zachęcać i propagować taką formę zabawy nad wodą. Po wręczeniu nagród wszyscy udali się na uroczyste pieczenie kiełbasek. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla dzieci i zapewnili doskonałą zabawę taneczną dla starszej publiczności.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

D.
D.13 marca o 22:19
Brawo Marek
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.