Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Przystanek autobusowy przy ul. 1 Maja

Mamy zaledwie kilka stanowisk parkingowych przy ul. 1 Maja. Nie dość, że dla nas brakuje miejsca to jeszcze turyści chętnie parkują swoje auta, które zazwyczaj zajmują dwa miejsca parkingowe. A co! Kto im zabroni? – napisał nasz Czytelnik.

© materiał prasowy

- Nasz region szczyci się perełką, jaką niewątpliwie jest Kościół Pokoju w Jaworze. Osobiście zachęcam turystów do odwiedzenia naszego miasta, a nawet zostania tutaj na dłużej. Jednak proszę zwrócić szczególną uwagę na mieszkańców. W trakcie, kiedy turyści zachwycają się naszym pięknym miastem i jego zabytkami, np. mieszkańcy ul. 1 Maja „podziwiają” autobusy, które zajmują wszystkie miejsca parkingowe. Uważam, że miasto powinno zagwarantować turystom warunki, chociażby takie jak miejsca parkingowe, aby mogli spokojnie zwiedzać i zachwycać się urokami Jawora – napisał Czytelnik portalu jawor24h.pl.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jakie efekty?
jakie efekty?31 maja 2017 o 19:03
PKP niedługo wyremontuje swój budynek dworca, GDDKiA wyremontuje DK3 i zbuduje S3, strefa ekonomiczna niedługo skończy przygotowanie terenu pod inwestora, Mercedes niedługo wybuduje na terenie strefy fabrykę, a z gminnych inwestycji to co mamy oprócz kładki na Jaworniku, remontu szaletu, kilku chodników, miejsc parkingowych i skwerków?
Lubię to! 3
polpol
polpol31 maja 2017 o 18:19
Mercedes przyśle walec to wyrówna
Lubię to! 0
Adam N.
Adam N.31 maja 2017 o 08:48
Mieszkałem tam kilkanaście lat. Problem z parkowaniem autobusów z turystami zwłaszcza z Niemiec to odwieczny problem. Parkowali jak im się podobało. To nie jest ich wina bo brak odpowiedniego miejsca i oznakowania. Parking zrobiony przez poprzedniego włodarza nie spełnia żadnych przepisów. Sam wjazd przez wysoki krawężnik to ryzyko uszkodzenia auta a tym samym wyjazd. Sądzę że to kwestia napisania petycji do pana Emiliana i problem będzie rozwiązany. Zwłaszcza że kościół Pokoju zyskał wyższą rangę.
Lubię to! 0
karmin
karmin30 maja 2017 o 21:42
Przeciez przy Rapackiego - po stodole miał być wykonany parking dla autobusów - teren czeka ( chyba , że ktoś sobie już upatrzył na domek). Jest parking przy Limanowskiego - zajety przez TIRy i autobusy przewożące dzieci.Czas zrobic porządek , bo parkowanie przy 1 Maj jest niebezpieczne - mało miejsca na mijankę
Lubię to! 1
alan
alan30 maja 2017 o 01:43
Bardzo słuszna uwaga. Były kiedyś propozycje zrobienia parkingu na tym pustym placu przy rapackiego. Dlaczego tego nie zrobiono???
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.