Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Przekroczył dozwoloną prędkość – trafił za kratki

Przekroczył dopuszczalną prędkość o 30 km/h i trafił za kratki. Kierujący Renault spędzi najbliższy czas w Areszcie Śledczym jednak nie dlatego, że złamał przepisy ruchu drogowego.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdj. ilustracyjne

Po sprawdzeniu ustalono bowiem, że był on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zanim trafił do aresztu dostał mandat za popełnione wykroczenia. Jego konto powiększyło się również o dodatkowe punkty karne.
34-letni mieszkaniec województwa lubuskiego został zatrzymany przez jaworskich policjantów na krajowej "3" w Paszowicach. Powodem kontroli drogowej było przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna kierujący Ranault poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością o 30 km/h większą niż dopuszczalna.

To nie było jednak wszystko, co 34-latek miał na sumieniu. W wyniku sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy we Wschowej wydał bowiem nakaz doprowadzenia mężczyzny do Aresztu Śledczego w Nowej Soli. W związku z tym został on zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Dodatkowo, za popełnione wykroczenie mieszkaniec powiatu wschowskiego został ukarany mandatem w kwocie 100 zł. Jego konto powiększyło się również o 4 punkty karne.

Mężczyzna, jeśli do tej pory nie wiedział, to teraz już będzie pamiętał, że podróżując samochodem warto przestrzegać przepisów.

___________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

hola
hola3 sierpnia 2017 o 14:01
Ale w Paszowicach już gotowa jest szosa szybkiego ruchu:-)))
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.