Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Przekazano 15 tys. zł dla chorych dzieci z Kliniki Onkologii we Wrocławiu

Podczas tegorocznej pielgrzymki na Kalwarię w Męcince udało się zebrać w sumie 15 000, 07 zł. Pieniądze zostały przekazane Fundacji wspierającej Wrocławską Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

To już kolejne spotkanie przedstawicieli Gminy Męcinka we wrocławskiej Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Kwota 15 000,07 zł, którą uzbierali uczestnicy tegorocznej pielgrzymki na Kalwarię w Męcince przekazana została przez ks. dra Marka Kluwaka, proboszcza Parafii w Męcince oraz Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego na ręce pani Agnieszki Aleksandrowicz prezes Fundacji wspierającej Wrocławską Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Osoby, które chcą pomóc zachęcamy do dokonywania darowizn. Szczegóły pod linkiem internetowym: https://naratunek.org/wplacam/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.