Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Przed Kuźnią pierwsze wyzwanie

W sobotę o godz. 17:30 przy Parkowej 8 w Jaworze niebiesko-żółto-czarni w pierwszym tego lata meczu sparingowym podejmą spadkowicza z IV ligi Victorię Świebodzice, prowadzoną przez wychowanka Kuźni Piotra Przerywacza.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Jak podaje oficjalny serwis Kuźni ostatnie ligowe spotkanie jaworzan z Victorią miało miejsce w sezonie 2008/2009 w IV lidze. W maju 2009 roku drużyna dowodzona wówczas przez Mariusza Krupczaka przegrała w Świebodzicach 0:2. W kolejnych latach oba kluby mierzyły się jeszcze w sparingach, z których górą zazwyczaj wychodził MRKS.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.