Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Pracowita niedziela AMP Budziszów Wielki

Bardzo pracowita niedziele czeka zawodników z Akademii Młodego Piłkarza w Budziszowie Wielkim.

Fot. Asia Pustelnik

Zarówno orliki jak i żaki z AMP niedzielne zmagania rozpoczną o godzinie 9:00. Starsza kategoria wiekowa weźmie udział w turnieju charytatywnym :Gramy dla Sylwii", którego organizatorem będzie Football Academy Legnica. Oprócz gospodarzy, Akademia z Budziszowa Wielkiego zmierzy się także z Football Academy Chojnów oraz Football Academy Głogów. Areną zmagań będzie hala sportowa w Legnicy przy ulicy Radosnej 17.

W Jaworze w hali PCKZiU przy ulicy Wiejskiej 5 żaki AMP Budziszów Wielki wystartują w kolejnej edycji turnieju z cyklu JAKO Javoria Cup. Budziszowianie trafili do grupy B, a w niej zmierzą się z Javorią II Jawor, Puszczą Niepołomice, Polonią-Stalą Świdnica i Victorią Wałbrzych. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy przejdą do półfinałów, a pozostałe w zależności od zajętej pozycji, powalczą o dane miejsce w klasyfikacji końcowej.

Mecze żaków AMP Budziszów Wielki w JAKO Javoria Cup 2017 w fazie grupowej:
1.kolejka: AMP - Javoria II Jawor (godz. 09:11)
2.kolejka: AMP - Victoria Wałbrzych (godz. 10:17)
3.kolejka: AMP - Polonia-Stal Świdnica (godz. 11:23)
4.kolejka: AMP - Puszcza Niepołomice (godz. 12:29)

Więcej informacji o JAKO Javoria Cup TUTAJ!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.