Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Powstaje 70 nowych lamp w Gminie Męcinka

W obecnym czasie na terenie Gminy Męcinka realizowana jest inwestycja polegająca na rozbudowie oświetlenia ulicznego wsi.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

W ubiegłym roku zrealizowanych zostało dwadzieścia siedem punktów, natomiast w roku obecnym powstaje aż siedemdziesiąt następnych lamp.

- Podczas zebrań wiejskich mieszkańcy wielokrotnie zgłaszają problem niedoświetlonych od wielu lat terenów swoich wsi. Podjąłem działania w firmie Tauron Dystrybucja S.A. , efektem czego jest obecnie powstających blisko sto nowych punktów świetlnych – informuje wójt M. Brzozowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.