Kuźnia posparuje z Lotnikiem

Kuźnia posparuje z Lotnikiem

Z przyczyn losowych sparing z Lotnikiem Jeżów Sudecki dla podopiecznych trenera Marcina Dudka będzie dopiero drugim meczem w tym okresie przygotowawczym.

Najbliższy przeciwnik jaworzan ma za sobą bardzo przeciętną jesień w grupie zachodniej IV ligi dolnośląskiej i z jedenastoma punktami zajmuje dopiero czternastą pozycję. Wpływ na ten wynik miał głównie bardzo słaby start.

Jeżowianie po raz pierwszy zapunktowali dopiero w siódmej kolejce, ogrywając Karkonosze Jelenia Góra 1:0. Z kolei już po dwóch ligowych weekendowych nastąpiła zmiana na stanowisku szkoleniowca. Jerzego Szalińskiego zastąpił Artur Milewski, znany jaworskim kibicom z pracy między innymi w Chrobrym Nowogrodziec czy Karkonoszach Jelenia Góra. Lotnik tej zimy ma za sobą dwie gry kontrolne. Zainaugurował je potyczką z Victorią Świebodzice, a przed tygodniem uległ 2:1 Nysie Zgorzelec (jeleniogórska Klasa Okręgowa). Poprzednio oba teamy miały okazję sprawdzić się na swoim tle na początku sierpnia 2014 roku. Wówczas ekipa z Jeżowa Sudeckiego (wtedy okręgówka) ograła spadkowicza z IV ligi dolnośląskiej z Jawora 2:0.

W Lotniku występuje na co dzień zawodnik przed wieloma laty związany z jaworskim MRKS-em, a mianowicie Leszek Kurzelewski. Od dobrych kilku kampanii przywdziewa trykot Lotnika, a jeszcze wcześniej był graczem Karkonoszy Jelenia Góra. Swego czasu, gdy Leszek Dulat obejmował funkcję szkoleniowca zespołu z ulicy Parkowej 8 latem 2014 roku, portal jg24.pl informował, że istnieje temat powrotu Leszka Kurzelewskiego do grodu Świętego Marcina, ale ostatecznie na spekulacjach się skończyło.

Zapewne w rywalizacji z czwartoligowym Lotnikiem poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej niż to miało miejsce w konfrontacji z Pogonią Świerzawa. Kto chce się przekonać jak wypadną jaworzanie w drugim meczu towarzyskim przed startem rundy wiosennej, może to uczynić wybierając się w sobotnie popołudnie do Strzegomia. Zawody pomiędzy Kuźnią i Lotnikiem zostaną rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią miejscowego OSiR-u. Początek o godzinie 15:30. Zapraszamy!  

sparing kuźnia jawor lotnik jeżów sudecki

Udostępnij tę dyskusję na
LZS Lipa
LZS Lipa 17 lutego o 13:03

W związku z wycofaniem się drużyny z która planowaliśmy sparing w najbliższa niedzielę (19.02.2017r.) posiadamy wolny termin do rozegrania gry kontrolnej. Zainteresowanych prosimy o kontakt 607877912

Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe wiadomości

Więcej wiadomości
REKLAMA
 • Zawody strzeleckie „Złoty Pączek”
  Zawody strzeleckie „Złoty Pączek”
 • Spektakl „Edukacja Rity”
  Spektakl „Edukacja Rity”
 • (FOTO) Wszystko dla Malwinki
  (FOTO) Wszystko dla Malwinki
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
 • Opowiedzą o Islandii i Korsyce
  Opowiedzą o Islandii i Korsyce
 • Spacerkiem po... kaplicach św. Barbary i św. Wojciecha
  Spacerkiem po... kaplicach św. Barbary i św. Wojciecha
 • Spacerkiem po… klasztorze pobernardyńskim
  Spacerkiem po… klasztorze pobernardyńskim
Więcej wiadomości
 • Gmina Mściwojów na fali!
  Gmina Mściwojów na fali!
 • Warto spojrzeć na południe
  Warto spojrzeć na południe
 • Idzie nowe w OSP!
  Idzie nowe w OSP!
Więcej wiadomości
 • UWAGA! Oszukują
  UWAGA! Oszukują "na wnuczka"
 • Nieprzejezdna droga do Figlowa
  Nieprzejezdna droga do Figlowa
 • Wypadek na ul. Kuzienniczej
  Wypadek na ul. Kuzienniczej
Więcej wiadomości
 • Warsztaty ziołowo-herbaciane w bibliotece
  Warsztaty ziołowo-herbaciane w bibliotece
 • Diabetobus Fundacji NEUCA dla Zdrowia zawita do Bolkowa
  Diabetobus Fundacji NEUCA dla Zdrowia zawita do Bolkowa
 • Bezpłatne badania mammograficzne
  Bezpłatne badania mammograficzne
Więcej wiadomości