Kuźnia posparuje z Lotnikiem

Kuźnia posparuje z Lotnikiem

Z przyczyn losowych sparing z Lotnikiem Jeżów Sudecki dla podopiecznych trenera Marcina Dudka będzie dopiero drugim meczem w tym okresie przygotowawczym.

Najbliższy przeciwnik jaworzan ma za sobą bardzo przeciętną jesień w grupie zachodniej IV ligi dolnośląskiej i z jedenastoma punktami zajmuje dopiero czternastą pozycję. Wpływ na ten wynik miał głównie bardzo słaby start.

Jeżowianie po raz pierwszy zapunktowali dopiero w siódmej kolejce, ogrywając Karkonosze Jelenia Góra 1:0. Z kolei już po dwóch ligowych weekendowych nastąpiła zmiana na stanowisku szkoleniowca. Jerzego Szalińskiego zastąpił Artur Milewski, znany jaworskim kibicom z pracy między innymi w Chrobrym Nowogrodziec czy Karkonoszach Jelenia Góra. Lotnik tej zimy ma za sobą dwie gry kontrolne. Zainaugurował je potyczką z Victorią Świebodzice, a przed tygodniem uległ 2:1 Nysie Zgorzelec (jeleniogórska Klasa Okręgowa). Poprzednio oba teamy miały okazję sprawdzić się na swoim tle na początku sierpnia 2014 roku. Wówczas ekipa z Jeżowa Sudeckiego (wtedy okręgówka) ograła spadkowicza z IV ligi dolnośląskiej z Jawora 2:0.

W Lotniku występuje na co dzień zawodnik przed wieloma laty związany z jaworskim MRKS-em, a mianowicie Leszek Kurzelewski. Od dobrych kilku kampanii przywdziewa trykot Lotnika, a jeszcze wcześniej był graczem Karkonoszy Jelenia Góra. Swego czasu, gdy Leszek Dulat obejmował funkcję szkoleniowca zespołu z ulicy Parkowej 8 latem 2014 roku, portal jg24.pl informował, że istnieje temat powrotu Leszka Kurzelewskiego do grodu Świętego Marcina, ale ostatecznie na spekulacjach się skończyło.

Zapewne w rywalizacji z czwartoligowym Lotnikiem poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej niż to miało miejsce w konfrontacji z Pogonią Świerzawa. Kto chce się przekonać jak wypadną jaworzanie w drugim meczu towarzyskim przed startem rundy wiosennej, może to uczynić wybierając się w sobotnie popołudnie do Strzegomia. Zawody pomiędzy Kuźnią i Lotnikiem zostaną rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią miejscowego OSiR-u. Początek o godzinie 15:30. Zapraszamy!  

sparing kuźnia jawor lotnik jeżów sudecki

Udostępnij tę dyskusję na
LZS Lipa
LZS Lipa 17 lutego o 13:03

W związku z wycofaniem się drużyny z która planowaliśmy sparing w najbliższa niedzielę (19.02.2017r.) posiadamy wolny termin do rozegrania gry kontrolnej. Zainteresowanych prosimy o kontakt 607877912

Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe wiadomości

Więcej wiadomości
REKLAMA
Więcej wiadomości
 • Bitwa bramkarska w Budziszowie Wielkim
  Bitwa bramkarska w Budziszowie Wielkim
 • Jedną nogą w piłkę nożną w Legnicy
  Jedną nogą w piłkę nożną w Legnicy
 • (FOTO) Drużyna Ajan Iron Team Jawor mocno rozpoczęła sezon
  (FOTO) Drużyna Ajan Iron Team Jawor mocno rozpoczęła sezon
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
 • O bitwie pod Legnicą w muzeum
  O bitwie pod Legnicą w muzeum
 • Schronisko otwiera drzwi
  Schronisko otwiera drzwi
 • O bitwie pod Legnicą w Jaworze
  O bitwie pod Legnicą w Jaworze
Więcej wiadomości
 • Matura jako furtka
  Matura jako furtka
 • Zmartwychwstał !!!

  WAŻNE Zmartwychwstał !!!

 • Burmistrz zmuszony do ogłoszenia liczbowych wyników konsultacji

  WAŻNE Burmistrz zmuszony do ogłoszenia liczbowych wyników konsultacji

Więcej wiadomości
 • Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku
  Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku
 • Nowy nielegalny parking?
  Nowy nielegalny parking?
 • Zamiatarka hałasuje po ciemku
  Zamiatarka hałasuje po ciemku
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości