8297 27 KPP Jawor Fakty

(FILM) Udusił swoją konkubinę. Grozi mu dożywocie

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności, grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez jaworskich policjantów, a podejrzanemu o zabójstwo swojej konkubiny.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej konkubiny. To 34 – letni mieszkaniec Jawora, który w przeszłości był już karany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi obecnie miejscowa Prokuratura Rejonowa.

Do zbrodni doszło w zajmowanym przez parę mieszkaniu na terenie Jawora, w miniony wtorek 17 stycznia 2017 r. Jak ustalili policjanci 34-letni mężczyzna podczas kłótni udusił swoją partnerkę. Funkcjonariusze, którzy niezwłocznie po uzyskaniu informacji o zabójstwie przybyli pod wskazany adres, ujawnili w mieszkaniu zwłoki  31-letniej kobiety. Mundurowi zatrzymali tam również podejrzanego.

Na miejscu znalezienia zwłok, policja i prokuratura przeprowadziły szczegółowe oględziny. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli wiele śladów oraz odnaleźli ukryty szalik, którym posłużył się sprawca. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa. 34-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył w tej sprawie wyjaśnienia.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jaworze w miniony weekend zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Oficer Prasowy KPP w Jaworze

podkom. Kordian Mazuryk

Udostępnij tę dyskusję na
czesiek
czesiek 25 stycznia o 16:58

strasznie to głu pio brzmi "konkubinę " jeżeli już to partnerkę , a tak naprawdę młodą kobietę której po prostu w życiu nie wyszło. Wyrazy współczucia z powodu śmierci dla rodziny dla rodziny tej Pani.

Lubię to! 5
F
F 24 stycznia o 21:30

Szkoda tylko dziecka niczego nie zaznała przy matce bo przeciez nigdy nie trzeźwiała a tym bardziej teraz odbije się to na jej psychice

Lubię to! 1
Mieszkanka
MieszkankaF 29 stycznia o 01:32

Jaką matką by nie była, to kochała córkę, starała się. Alkoholizm to choroba. Ale troski, miłości do córki nie można było jej odmówić. A dziecko bardzo przeżywa stratę, takie komentarze są zbędne. O zmarłych się mówi dobrze, albo wcale. Chcesz dobrze? Pomódl się za jej duszę i za osierocone dziecko, które przeczyta te wypociny napisane przez ciebie.

Lubię to! 1
kero
kero 24 stycznia o 19:10

Ta nie *** tylko zapewne człowiek cięzko pracujący z którego podatków ktoś dostaje nie złą kasę ( 2ooo tys. ). Nie ma co się dziwić.Tatusiowie ( znam takich ) kupili sobie fajną brykę na raty. To człowieka irytuje !

Lubię to! 3
500-
500- 24 stycznia o 18:35

Jakiś d e b i l. to upolitycznia i pisze o nie mającym nic wspólnego programie.

Lubię to! 3
łukasz
łukasz 24 stycznia o 14:06

ludzie jacyś dziwni są przynajmniej niektórzy... tu stała się tragedia a debata o 500+ nie wiadomo nawet czy mieli dzieci, zgaduje że nie ale nie wiem na pewno. a dyskusje czy powinno byc czy nie... trochę powagi może i mniej zawiści w sercach. to tyle

Lubię to! 1
Ekonomista
Ekonomista 24 stycznia o 13:17

Wywołano temat 500+. Jako młody mieszkaniec powiatu jaworskiego powiem tylko tyle: zamiast dać ludziom wędkę w postaci dobrze płatnej pracy i godnego poszanowania ich przez pracodawcę, daje się "zdechłą rybę", którą jest właśnie ten program. Przez to tworzą się patologie społeczne- "Nie idę do pracy, bo mam trójkę dzieci, razem to 1500 zł" itd., itp. Każdy ma prawo do wygłoszenia swojej opinii, ale wg mnie 500+ to chory program gospodarczy- i nie ważne czy pieniądze trafiają do kogoś z rodzin biednych czy z zamożnych. Dużo wyższa kwota wolna od podatku- to jest to czego nam naprawdę potrzeba

Lubię to! 12
Jacek
JacekEkonomista 24 stycznia o 14:00

Dobrze widzieć iskierkę zdrowego rozsądku w młodym pokoleniu. Niestety moim zdaniem ten cały program to celowy plan na kupienie wyborców, bo jednak nie wszyscy kochają PiS, ale pieniążki już tak.

Lubię to! 7
l
lEkonomista 24 stycznia o 15:07

Nie jesteś ekonomistą, brak Ci profesjonalizmu w wypowiedzi.

Lubię to! 0
matka
matka 24 stycznia o 11:00

wg mnie 500+ powinno być na każde dziecko, ale powinien być pułap dochodowy do tego świadczenia-bogatego stać na dziecko, więc to dla niego żadna zachęta demograficzna, a dla 500zł m-cznie i tak nie zrezygnuje z pracy z wysokimi dochodami.

Lubię to! 4
Jola
Jolamatka 24 stycznia o 11:08

Dokładnie tak. Dawanie publicznych pieniędzy osobom zamożnym to jest czysty absurd, chyba parlamentarzyści pomyśleli również o sobie.

Lubię to! 3
kd
kd 23 stycznia o 17:43

Pewnie beneficjent 500 +

Lubię to! 2
do kd
do kdkd 23 stycznia o 21:42

Ty na pewno z nowoczesnej czy z PO? To te partie są przeciwne 500+ Nic o dzieciach nie jest napisane. Mieszkali sami. Ty wszędzie widzisz 500+ ? Żal ci d...ę ściska, że nie dostajesz? Ci co dostają się cieszą, że mogą więcej dzieciakom kupić. Niemczech to jest normalny zasiłek na dzieci.

Lubię to! 2
GW
GWdo kd 24 stycznia o 08:18

Ale zasiłki powinny być dla najbardziej potrzebujących. U nas dostają wszyscy, bo taki był plan na kupienie sobie głosów wyborczych. Plan skuteczny do bólu.

Lubię to! 5
kalop
kalopdo kd 24 stycznia o 08:38

mi *** ściska. Nie widzę powodu takiego rozdawnictwa. Taki zasiłki powinny być dla najbardziej potrzebujących i nie tak wysokie. Jak to jest? Górnik z KGHM zarabiający ponad 5000 zł dostaje a samotna matka, której przekracza 5 zł kryterium nic nie dostaje. Uważasz, że to jest ok? W Niemczech dostają więcej? To się przeprowadź i tam siedź na zasiłku. Jeśli państwo chce pomagać to zamiast rodzawać niech zrobi: darmowe przedszkola, żłobki, szczepionki, podręczniki szkolne, niższy wat na ubranka dla dzieci itp. To jest pomoc dla rodzicom a nie podkupywanie wyborców.

Lubię to! 6
a.
a.do kd 24 stycznia o 09:22

do kalop - i górnik i samotna matka dostają jak mają dwoje dzieci tak samo równo - na drugie dziecko 500 złotych. Jak maja po jednym dziecku to tak samo równo nic nie dostają. A samotnej matce nawet się może udać dostać na 1 dziecko 500 zł. jak spełnia kryterium dochodowe - górnikowi już nie - bo wszystkie dochody ma na PIT, a "samotna" matka już niekonicznie, więc kto jest "poszkodowany"?

Lubię to! 1
kalop
kalopdo kd 24 stycznia o 09:40

do a. Niestety nic nie zrozumiałaś/eś z mojego wpisu:(

Lubię to! 1
a.
a.do kd 24 stycznia o 10:20

A Ty z idei 500+ i jego mechanizmu... Btw - teraz też są przedszkola do których praktycznie niedużo się dopłaca, szczepionki też są darmowe (od tego roku też te kontrowersyjne), podręczniki od jakiegoś czasu też są darmowe... 500 + to kontynuacja pomocy dla rodziców, która WRESZCIE (z mojego punktu widzenia jako rodzica) mogę wykorzystać jak JA chcę i jak JA uważam za najlepsze dla moich dzieci. Pozdrawiam

Lubię to! 1
a.
a.do kd 24 stycznia o 10:33

poza tym 500+ to program z założenia mający poprawić demografię... Jak ma to zrobić w wypadku samotnej matki?

Lubię to! 1
??
??do kd 24 stycznia o 10:50

A to samotna matka nie może zajść w ciążę? Tylko z mężem się zachodzi?

Lubię to! 6
kalop
kalopdo kd 24 stycznia o 11:44

do a. A ile to Państwo ma pomagać rodzicom. Masz dzieci, to chyba nie z przypadku, utrzymuj je sam. Patrzysz z punktu widzenia beneficjenta. Ty uważasz, że 500 zł jest ok. Ja uważam to za rozdawnictwo, nie pomoc. Nie życzę sobie aby moje dzieci, z tego powodu, przez kolejne lata spłacały zadłużenie państwa. Szczepionki? Stare technologicznie. Żłobki i przedszkola? Spróbuj zapisać dziecko we Wrocławiu. Drobna odpłatność? Dlaczego nie za darmo? Książki? Wszystkie są za darmo, czy tylko do pierwszej klasy? Chcesz 500 zł? To je zarób.

Lubię to! 7
a.
a.do kd 24 stycznia o 13:17

raczej zachodzi się z mężczyzną w ciążę...czy to ważne czy mąż czy nie mąż? takie oczywiste oczywistości trzeba tłumaczyć? Za książki teraz trzeba płacić w podstawówce? Już raczej wszystkie roczniki są objęte bezpłatnymi podręcznikami, no chyba że reforma oświaty to zniesie, nic na ten temat jeszcze nie wiem. Przedszkola i problem z zapisaniem? To przede wszystkim świadczy o gminach - samorządach. Są gminy, które super zadbały o dzieciaki na przykład Męcinka - szkoda tylko, że tak późno...Poza tym to jest ta sama istota problemu 500+ czy pieniądze na przedszkola i żłobki - ktoś może powiedzieć, że to też rozdawnictwo -bo to też pieniądze z budżetu - z podatków wszystkich Polków -czym się to różni? Niech sobie rodzic zarobi na przedszkole! 500+ to sposób na zachętę na zwiększenie dzietności, bo niestety brakuje nam dzieci, a nie socjal. Niestety moim zdaniem rząd zrobił błąd wprowadzając kryterium dochodowe na 1 dziecko, tworząc miraż socjalu jednak

Lubię to! 1
Czy sie stoi czy sie lezy państwóweczka sie nale
Czy sie stoi czy sie lezy państwóweczka sie nale 23 stycznia o 16:49

Dla MOPS , KPP oraz PCPR to pewnie przykladni obywatele o ktorych nic nie wiedzieli ?! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Lubię to! 2
Znajomy
Znajomy 23 stycznia o 16:41

No nie stery stało się. Znałem gościa lubial wypić mieli kilka sprzecznej lecz nie wiedziałem ze jest zdolny do takiego posunięcia. Lekko w życiu nie miał szkoda mi jego jak i tej kobiety. Tak się kończy wspólne dżezowanie z ukochana i psychiczne myślenie wkręcanie sobie zdrady. Oj ten "Domel ,,

Lubię to! 2
traper znad Nysy
traper znad Nysy 23 stycznia o 14:59

Nie zawsze coś musi wskazywać, że źle się dzieje w domu. Tragedie są wpisane w życie a głupota u ludzi była, jest i będzie. Ile jest sytuacji, że w na pozór wspaniałej rodzinie dochodzi do tragedii. Skoro bliska rodzina, znajomi i sąsiedzi nie wiedzą o tym to kto ma wiedzieć? Policja? MOPS? Ksiądz? Jak się jest dorosłym to jest się odpowiedzialnym za swoje życie i decyzje. Niańczy to się dzieci i to do czasu.

Lubię to! 3
1
1 23 stycznia o 12:58

kto to?

Lubię to! 0
Autorka
Autorka 23 stycznia o 11:48

Oczywiście nic nie wskazywało na to, że źle się działo w tym domu.

Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe wiadomości

Więcej wiadomości
REKLAMA
Więcej wiadomości
 • Bitwa bramkarska w Budziszowie Wielkim
  Bitwa bramkarska w Budziszowie Wielkim
 • Jedną nogą w piłkę nożną w Legnicy
  Jedną nogą w piłkę nożną w Legnicy
 • (FOTO) Drużyna Ajan Iron Team Jawor mocno rozpoczęła sezon
  (FOTO) Drużyna Ajan Iron Team Jawor mocno rozpoczęła sezon
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
 • O bitwie pod Legnicą w muzeum
  O bitwie pod Legnicą w muzeum
 • Schronisko otwiera drzwi
  Schronisko otwiera drzwi
 • O bitwie pod Legnicą w Jaworze
  O bitwie pod Legnicą w Jaworze
Więcej wiadomości
 • Matura jako furtka
  Matura jako furtka
 • Zmartwychwstał !!!

  WAŻNE Zmartwychwstał !!!

 • Burmistrz zmuszony do ogłoszenia liczbowych wyników konsultacji

  WAŻNE Burmistrz zmuszony do ogłoszenia liczbowych wyników konsultacji

Więcej wiadomości
 • Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku
  Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku
 • Nowy nielegalny parking?
  Nowy nielegalny parking?
 • Zamiatarka hałasuje po ciemku
  Zamiatarka hałasuje po ciemku
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości