Sobota, 20.04.2024 456

B klasa: Rezerwy Kuźni bez punktów w Damianowie

Rezerwy Kuźni II Jawor wróciły dzisiaj z Damianowa bez punktów.

Jednak pierwsze minuty nie wskazywały na to, ze przyjezdni przegrają, ponieważ to oni przeważali i raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Hasana. Patryk Gwiździał kilkukrotnie próbował uderzeń z dystansu. Najbliżej szczęścia był w 25 minucie, kiedy to trafił w słupek. Polder odgryzał się kontrami, ale nic z nich nie wynikało. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Na początku drugiej, w przeciągu pięciu minut, gospodarze dwukrotnie pokonali Krzysztofa Szubera. Na listę strzelców wpisali się Krystian Kałużny i Mariusz Kogut. Zawodnicy Kuźni II próbowali odrobić te straty, ale ich celowniki były słabo ustawione. Oba zespoły kończyły zawody w osłabieniu, po tym jak sędzia ukarał po jednym zawodniku z każdej drużyny bezpośrednią czerwoną kartką. W szeregach gości obejrzał ją Damian Broniek.

11 października (niedziela), godz. 11:00 - Damianowo
Polder Damianowo - Kuźnia II Jawor 2:0 (0:0)
Bramki: Kałużny, Kogut
Kuźnia II: Krzysztof Szuber - Kacper Zawierucha, Maciej Kielman, Maciej Rakszewski, Przemysław Tarnówka, Konrad Fiediurek, Dawid Każarnowicz, Damian Broniek, Patryk Gwiździał, Michał Dudkowski, Mateusz Bruliński. Na zmiany wchodzili: Krystian Jaskuła, Arkadiusz Korybski, Mariusz Suchecki.