Sobota, 20.04.2024 464

Saller LHGM: Podsumowanie VI kolejki

Oto wyniki VI kolejki Saller LHGM. Niebawem wi阠ej informacji.

W pierwszy mecz dzisiejszego dnia bez historii. Pas-Kul M禼iwojów podreperowa swój bilans bramkowy w starciu z Uczniami i Absolwentami wygrywaj眂 a 19:1. W kolejnym meczu, Kelnerzy rozprawili si z Juwi Granowice 11:2. Ju w drugiej minucie boisko opu禼i Wojciech Ma禼icuch za zagranie pi砶i r阫 poza polem karnym. Kelnerzy od razu po tym zdarzeniu wyszli na prowadzenie za spraw Fitasa, a potem systematycznie powi阫szali przewag. Juwi mog硂 przegra mniejsz ró縩ic ni dziewi赕 goli, ale nie wykorzysta硂 kilku niez硑ch okazji.

Inter Marcinowice i Game Over podzieli硑 si punktami. Dla obu ekip by to ju drugi remis w tej edycji. Game Over prowadzi硂 ju nawet 3:0, ale Inter zaliczy dobry comeback. Przed przerw gola dla Interu strzeli Jach. Po przerwie ten sam zawodnik do硂縴 trafienie kontaktowe, a rezultat ko馽owy na 3:3 ustali Kamil Jano.

Oldboye wygrali 11:1 z zamykaj眂ym tabel Na Cyku. Ju po niespe硁a 40 sekudnach Oldboye prowadzili po trafieniu Rafa砤 Majki. Przez nast阷ne minuty rezultat 1:0. Worek z golami rozwi眤a si po oko硂 10 minutach. W 15 minucie Rados砤w Derda zosta usuni阾y z boiska za zagranie pi砶i r阫 na linii bramkowej. Rod硂 uleg硂 Incognito 6:3. Do przerwy mieli秏y remis 1:1, ale w drugiej po硂wie Incognito pi阠iokrotnie umie禼i硂 futbolówk w bramce granowiczan i zgarn瓿o komplet punktów.

Najciekawiej dzisiaj mia硂 by w meczu Galacticos z Orze砶ami i tak te by硂. Obie dru縴ny stworzy硑 秝ietne widowisko. Mia硑 du縪 sytuacji podbramkowych, a bramkarze obu ekip popisywali si 砤dnymi paradami. Galacticos wysz硂 na prowadzenie po trafieniu Bagi駍kiego, wyrówna Emilian Borek. Szal zwyci阺twa na stron Galatcicos po przerwie przechyli Krystian Pietruszka, dwukrotnie pokonuj眂 Patryka Borka.

Na czele nadal Galacticos, drudzy Kelnerzy, trzeci Pas-Kul. Wszyscy maj na koncie komplet punktów - 18. Czo硂wa trójka ma ju sze舵 punktów przewagi nad czwartymi Orze砶ami. Tabel zamyka Na Cyku, maj眂 juz ponad 100 goli straconych.

Pas-Kul M禼iwojów - Uczniowie i Absolwenci 19:1 (7:0)
Gole dla Pas-Kulu: Bartosz Bober 4, Marcin Grzywa 3, Tomasz Horodecki 3, Krzystzof Radomski 3, Tomasz R眂zkiewicz 2, Jakub i阺 2, Damian R眂zkiewicz, Damian Buczek (sam.)
Gol dla Uczniów i Absolwentów: Robert Sadowski
ó硉a kartka: Bartosz Bober (Pas-Kul)
Faule: 3:6 (2:2)

Kelnerzy - Juwi Granowice 11:2 (7:1)
Gole dla Kelnerów: Wojciech Sabat 3, Dariusz Czaja 3, Bartosz Fitas 2, Kamil Dunaj, Tomasz Serweci駍ki, Marcin Serweci駍ki
Gole dla Juwi: Grzegorz Piskad硂, Dawid Ma禼iuch
ó硉a kartka: Karol Skwark (Juwi)
Czerwona kartka: Wojciech Ma禼iuch (Juwi; za zagranie bramkarza r阫 poza polem karnym)
Faule: 5:3 (1:3)

Game Over - Inter Marcinowice 3:3 (3:1)
Gole dla Game Over: Dawid T硊sty, Adrian Bochenek, Mateusz Bruli駍ki
Gole dla Interu: Dominik Jach 2, Kamil Jano
Faule: 4:4 (2:2)

Oldboy - Na Cyku 11:1 (5:0)
Gole dla Oldboyów: Bronis砤w Szymonowicz 3, Rafa Majka 2, Piotr Przerywacz 2, Dariusz Stefaniak, Grzegorz Wrona, Damian Koch, Adam Bruli駍ki
Gol dla Na Cyku: Kamil Kozi駍ki
ó硉e kartki: Wojciech Erstling, Rados砤w Derda, Mateusz Rowi駍ki (Na Cyku)
Czerwona kartka: Rados砤w Derda (Na Cyku; za zagranie r阫 na linii bramkowej)
Faule: 3:8 (1:5)

Incognito - Rod硂 Granowice 6:3 (1:1)
Gole dla Incognito: Kamil Kowalczyk 2, Mariusz Partyka, Pawe Piotrowski, Maciej Jania, Marcin Barto
Gole dla Rod砤: Pawe Podmok硑, Donatan Trela, Piotr Pietruszkiewicz
ó硉e kartki: Marcin Barto (Incognito) oraz Pawe Pietruszkiewicz (Rod硂)
Faule: 4:6 (1:2)

Galacticos - Orze砶i 3:1 (1:1)
Gole dla Galacticos: Krystian Pietruszka 2, Marcin Bagi駍ki
Gol dla Orze砶ów: Emilian Borek
ó硉a kartka: Kamil Fiedziuk (Galacticos)
Faule: 7:5 (3:2)

S阣ziowa: Mateusz Witkowski

"Pi眛ka kolejki": Dominik Mikulski (Galacticos) - Krystian Pietruszka (Galacticos), Emilian Borek (Orze砶i), Dominik Jach (Inter), Micha Szymonowicz (Game Over)