Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Poszukiwany z narkotykami w kieszeni. Miał ponad 180 porcji amfetaminy

Policjanci z Jawora na jednej z ulic w pobliżu centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę, który jak się okazało był poszukiwany.

Zdj.ilustracyjne, fot. policja.pl © policja.pl

Został on zatrzymany,ale to nie był jednak koniec problemów 28-latka. Mężczyzna posiadał bowiem przy sobie środki odurzające. Narkotyki ukryte były w pudełku po papierosach. Ilość zabezpieczonej amfetaminy wystarczyłaby do przygotowania ponad 180 porcji gotowych do sprzedaży. Teraz zatrzymany odpowie za swoje czyny przed sądem.

W miniony weekend wieczorem jaworscy policjanci podczas patrolowania centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać.  W związku z tym funkcjonariusze wylegitymowali go. W trakcie kontroli okazało się, że 28-letni mieszkaniec Jawora był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Złotoryi.
 
To nie był jednak koniec problemów młodego jaworzanina. Dodatkowo podczas czynności mundurowi ujawnili bowiem ukryte w odzieży 28-latka środki odurzające. W pudełku po papierosach znajdowało się kilka woreczków strunowych wypełnionych jasnym proszkiem. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to amfetamina, z której można uzyskać ponad 180 porcji handlowych tego narkotyku.
 
Podejrzany, który w przeszłości był już notowany za przestępstwa narkotykowe został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
 
Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności dotyczące sprawy posiadania narkotyków, sprawdzają źródło ich pochodzenia  oraz czy mężczyzna nie zajmował się dystrybucją środków odurzających.

Teraz  28-latek odpowie za swój czyn przed sądem. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
__________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
podkom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.