Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Ponad 300 tys. zł kolejnej dotacji – tym razem na drogę w Chełmcu

Poprawa warunków życia mieszkańców, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale także tworzenie warunków do budownictwa na terenie Gminy Męcinka.

Fot. materiały prasowe

To przesłanki, którymi kierował się samorząd Gminy Męcinka ubiegając się o środki z budżetu państwa na przebudowę drogi gminnej w Chełmcu. Promesę na dotację w wysokości 331 tys. zł udzieloną przez rząd Wójt Gminy Męcinka otrzymał z rąk Minister Elżbiety Witek oraz Wojewody Dolnośląskiego w dniu 14 lipca 2017 r. we Wrocławiu.

Już w tym roku przebudowany zostanie blisko kilometr drogi gminnej biegnącej przez tzw. majątek, przy działkach budowlanych aż do cmentarza komunalnego w Chełmcu.

Składam serdeczne podziękowania pani Minister Elżbiecie Witek za pomoc i współpracę przy realizacji tego ważnego dla mieszkańców naszej gminy przedsięwzięcia – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

AK47
AK4717 lipca o 19:01
PISowski rząd szykuje nam na jesień tego roku i wiosnę przyszłego łącznie 13 podwyżek!Będzie to ;opłata paliwowa,opłata energetyczna,opłata wodna itd....Pamiętacie jak kłamali ,że obniża VAT,zwiększą kwotę wolną od podatku,a przede wszystkim ,że nie będzie ŻADNYCH PODWYŻEK .
Lubię to! 4
volt
voltAK4717 lipca o 19:10
Bez polityki ....
Lubię to! 1
anna
annavolt18 lipca o 09:53
przecież to nasze pieniądze,a nie jakaś polityka!!Politykę to masz na załączonym obrazku.
Lubię to! 2
Jaworzanin
JaworzaninAK4718 lipca o 10:22
z opłaty paliwowej chwilowo się wycofali więc, jestem oburzony! Przecież pan minister zapewniał, że jak podniosą podatki (opłatę paliwową) to nastąpi okres powszechnej szczęśliwości! Drogi zaczną się same budować, krowy dadzą śmietanę zamiast mleka, koncerny paliwowe NIE PODNIOSĄ opłat, bo zamiast swoich zysków zaczną się martwić o pomyślność kierowców i będą DOPŁACAĆ do swoich paliw...
A tu rząd pis się wycofuje, z tak rewelacyjnego pomysłu...
Chyba przestanę ich popierać!
Lubię to! 3
a
a16 lipca o 20:08
Dodam, że Wójt chętnie i skutecznie pomaga mieszkańcom gminy :)
Lubię to! 0
skuteczny
skuteczny16 lipca o 18:44
w Męcince mają fajnego wójta-pracowity, skuteczny, nie lanser, nie dziw, że coraz więcej jaworzan wyprowadza się do Męcinki
Lubię to! 2
tylko pozazdrościć
tylko pozazdrościć16 lipca o 13:59
super, zazdroszczę mieszkańcom takiego włodarza-dobrego gospodarza, dobrego zarządcy
Lubię to! 2
celno
celno15 lipca o 22:56
Przydałaby się droga do Chełmca od S3 - region potrzebuje takiego szlaku. Zapewne Mercedes coś zaproponuje dla Męcinki. Ale coraz więcej dzieje się w tej gminie - widać dobrze i wizjonersko działa Wójt Gminy. Oby tak dalej
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Będzie się działo
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.