Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Policjant po służbie namierzył i zatrzymał poszukiwanego

Policjant z jaworskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 25-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od początku lipca.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Policjant z jaworskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 25-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od początku lipca. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze. 25-latek już trafił za więzienne kraty. To drugi przypadek zatrzymania poszukiwanego przez tego funkcjonariusza, który miał miejsce po pracy.

Policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego  jaworskiej komendy był po służbie, kiedy na jednej z ulic miasta zauważył poszukiwanego. Funkcjonariusz mając wiedzę, że mężczyzna może próbować ucieczki, powiadomił o swoich ustaleniach kolegów będących w służbie. Cały czas obserwował jednak poszukiwanego i szedł za nim. Kiedy w pobliżu pojawił się patrol doszło do zatrzymania. Znajdujący się wówczas na placu zabaw mężczyzna, na widok policjantów podjął próbę ucieczki. Wpadł jednak w ręce stróża prawa będącego po służbie, którego nie zauważył.

Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Jawora. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od początku lipca. Był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze. Jaworzanin został doprowadzony do policyjnego aresztu a stamtąd trafił za więzienne kraty.

Należy podkreślić, że to już druga poszukiwana osoba, zatrzymana w czasie wolnym od służby przez tego policjanta. W maju tego roku zatrzymał on po służbie na jednej z ulic Jawora mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy  w Jaworze za przestępstwo narkotykowe.

_________________________________ 
Oficer Prasowy KPP w Jaworze 
kom. Kordian Mazuryk 
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Krzyszof Ibisz
Krzyszof Ibisz4 sierpnia 2017 o 15:33
Chwała Wam Dzielni Policjanci, zawsze i wszędzie bez skrupułów!
Lubię to! 0
prewencyjnie
prewencyjnie3 sierpnia 2017 o 20:26
oby wszyscy jaworscy policjanci we wszystkim tak szybko działali, ponoć dobre przykłady pociągają-takich policjantów warto awansować, nagradzać
Lubię to! 1
jaworzanka
jaworzanka3 sierpnia 2017 o 17:55
Takie zaangażowanie i odwagę należy nagradzać. Brawo dla jaworskiej policji za profesjonalizm.
Lubię to! 1
dumna
dumna3 sierpnia 2017 o 15:53
bo w Jaworze mamy dobrych policjantów
Lubię to! 2
adam
adam3 sierpnia 2017 o 15:51
Gratulacje dla Pana Policjanta.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.