Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Podsumowanie akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”

Przedszkolaki Małego Księcia z Męcinki podarowały chwilę radości swoim babciom i dziadkom podczas podsumowania akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”.

Fot. UG Męcinka /materiał prasowy © materiał prasowy

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję i wręczyły zgromadzonym upominki z życzeniami wszelkiej pomyślności. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami. 

- „To już trzecie w tym roku spotkanie z naszymi seniorami, które jest podsumowaniem akcji, całego cyklu spotkań i działań, które gmina podejmuje po to, żeby wynagrodzić Wasz wkład dla młodszych pokoleń. Seniorów jak i naszych przedszkolaków obejmujemy szczególną opieką” – powiedział na otwarciu uroczystości wójt Mirosław Brzozowski 

- Składam serdeczne podziękowania nauczycielkom przedszkola: Ewie Bujale, Beacie Bednarczyk, Marcie Babiarz – Reczuch, Annie Łękawie oraz Izabeli Kowalskiej za współpracę przy organizacji tej uroczystości i przygotowanie naszych przedszkolaków do występów artystycznych - dodał wójt. 

W ramach gminnej akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka” w 2017r. odbyło się wiele spotkań dla mieszkańców, które miały charakter zarówno rekreacyjny, jak i edukacyjny. Spotkanie kulinarne „Przedszkolaki – seniorzy”, konsultacje i warsztaty z lekarzami, warsztaty florystyczne i wikliniarskie, spacer nordic walking, spotkanie z Policją na temat bezpieczeństwa to tylko niektóre wydarzenia zorganizowane przez Wójta Gminy Męcinka, w których mieli okazję uczestniczyć seniorzy. W ubiegłą niedzielę natomiast odbył się dancing dedykowany specjalnie dla nich.

Zdjęcia oraz filmy z wydarzenia dostępne są na stronie Urzędu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.