Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Podpisali umowę na budowę chodnika w Chełmcu

7 marca 2018 r. wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski podpisał z wykonawcą tj. Przedsiębiorstwem Usługowo Transportowym „Źrubek” z Mierczyc umowę na realizację zadania.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Zakończenie realizacji inwestycji pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 365 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Chełmiec.” zaplanowane zostało do końca lipca 2018 r. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 901 562,84 zł.

Gmina Męcinka pozyskała z Samorządu Województwa Dolnośląskiego na ten cel ponad pół miliona złotych. Dzięki inwestycji mieszkańcy sołectwa, a w szczególności dzieci i osoby starsze w bezpieczniejszy niż dotąd sposób poruszać się będą w obrębie swojej wsi.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.