Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Po Victorię do Świebodzic

II Liga Wojewódzka Trampkarzy w najbliższy weekend będzie pauzować, poza jednym wyjątkiem. W sobotę w Świebodzicach na murawę wybiegną drużyny miejscowej Victorii i Kuźni Jawor.

© Paweł Sasiela

Oba zespoły są w zupełnie innej sytuacji w tabeli. Jaworzanom zajmują czwarte miejsce, ze stratą zaledwie jednego punktu do trzeciego Zagłębia III Lubin. Z kolei świebodziczanie są na jedenastej lokacie i bardzo możliwe, że po pół roku powrócą do Ligi Okręgowej.

Victoria z dorobkiem czterech punktów i bilansem bramkowym 20:36. Szeregi II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy opuszczają cztery ostatnie zespoły (pozycje 9-12). Najbliżsi rywale do ósmego Chrobrego II Głogów tracą sześć punktów i jeśli myślą o pozostaniu na tym poziomie muszą zacząć regularnie wygrywać i liczyć na potknięcia wyżej notowanych przeciwników, co przy obecnym układzie tabeli wydaje się bardzo trudne do zrealizowania.

Dla Kuźni wyjazd do Świebodzic jest przedostatnim w bieżącym sezonie. Jaworzanie mają jeszcze nawet szansę powalczyć zarówno o podium jak i lokaty premiowane awansem do I Ligi Wojewódzkiej, gdyż różnice nie są duże. O starcie do "pudła" podopiecznych trenera Marcina Dudka wspominaliśmy już wcześniej. Dystans do drugiej Polonii Wrocław to trzy punkty. Nasi trampkarze w Świebodzicach nie powinni spodziewać się łatwej przeprawy, bowiem Victoria z pewnością tanio skóry nie sprzeda i będzie walczyła do końca. 

Mecz II ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Victoria Świebodzice - Kuźnia Jawor w sobotę o godzinie 11:00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.