Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Po trzy punkty do Jaśkowic

Jaśkowice to kolejny przystanek jaworskiej Kuźni do mistrzostwa Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych.

© Paweł Sasiela

W sobotę podopieczni trenera Dariusza Szeligi zagrają z miejscowym Albatrosem i są zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Najbliżsi rywale naszych juniorów młodszych to ligowy średniak, przeplatający zwycięstwa i porażki. W bieżącej kampanii ani razu nie dzielił się punktami.

Dorobek osiemnastu "oczek" plasuje jaśkowiczan na szóstym miejscu w tabeli. 15 z 18 zainkasowanych punktów pochodzi z meczów Albatrosa przed własną publicznością. Bilans bramkowy to 31 goli strzelonych do 62 straconych. W poprzedniej kolejce ekipa z Jaśkowic przegrała na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja 2:1.

Kuźnia Jawor w rundzie jesiennej pokonała Albatrosa przy Parkowej 8 aż 17:1. Mało kto się spodziewa, że i spotkanie rewanżowe zakończyło się innym rozstrzygnięciem niż wygrana niebiesko-żółto-czarnych. Na trzy kolejki przed końcem jaworzanie mają siedem punktów przewagi nad drugą Odrą Ścinawa, ale jeden pojedynek rozegrany więcej. 

Przy odrobinie szczęście nasi juniorzy młodsi mistrzostwo LOJM mogą zapewnić sobie już w najbliższy weekend. Co musi się stać, aby do tego doszło? Pierwszy warunek jest taki, że Kuźnia musi wygrać w Jaśkowicach. Drugi warunek to remis lub porażka Odry Ścinawa w starciu z Kaczawą Bieniowice. 

Spotkanie 16.kolejki Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych Albatros - Kuźnia w sobotę (27.05) o godzinie 11:00 na boisku w Jaśkowicach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.