Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Piotr Stawiarski znów najlepszy

W naszej Lidze Typerów ponownie o zwycięstwie zadecydowały sekundy. Najszybszy kolejny już raz był Piotr Stawiarski. Gratulujemy.

Piotr Stawiarski znów najlepszy. © jawor24h.pl

Aż 10 uczestników naszej zabawy w minionym tygodniu uzyskało najwyższą ilość punktów. Spośród nich najszybszy okazał się Piotr Stawiarski, który zaledwie o kilka sekund wyprzedził Martę Rzepkę. Tym samym już po raz trzeci zgarnia on w Lidze Typerów nagrodę ufundowaną przez firmę JAKO.

Wyniki typowań

Do rozpoczęcia kolejnej rundy Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Kilkanaście typów już padło. Zachęcamy do zabawy także te osoby, które jeszcze do typowania nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej kolejki.

Typuj wyniki dziewiątej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Do końca naszej zabawy została już tylko jedna kolejka. Po ostatniej rundzie znów zmieniła się klasyfikacja generalna. Z 87 punktami na pierwszym miejscu plasuje się aż pięć osób. Walka o tytuł najlepszego typera Jaworskiej Ligi Halowej będzie bardzo zacięta do samego końca!

Zobacz ranking generalny

UWAGA!

Nagrody za typowanie 8. i 9. kolejki JLH oraz główna nagroda dla zwycięzcy rankingu generalnego w Lidze Typerów będą wręczane w niedzielę 4 lutego na hali przy ul. Wiejskiej po zakończeniu wszystkich spotkań. Zwycięzców prosimy o obecność. W przypadku niestawienia się prosimy o kontakt mailowy: kontakt@jawor24h.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.