Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Pierwsze typowanie już za nami

Zakończyła się inauguracyjna kolejka Jaworskiej Ligi Halowej, a to oznacza, że poznaliśmy pierwszych zwycięzców w naszej Lidze Typerów.

Uczniowie PCKZiU pewnie pokonali zespół FC Lipa. Za tydzień zmierzą się z The Boys, drużyną która będzie walczyć o swoje pierwsze punkty. © jawor24h.pl

Do typowania wyników pierwszej kolejki XIV sezonu JLH przystąpiło 25 użytkowników, z czego aż 16 nie pomyliło się w swoich przewidywaniach. Prawidłowo wytypowali oni wyniki wszystkich pięciu niedzielnych spotkań rozgrywanych na hali przy ul. Wiejskiej. Kolejnych osiem osób wytypowało prawidłowo rezultaty czterech meczów.

Wyniki typowań

Zwycięzcą pierwszej kolejki Ligi Typerów został użytkownik o pseudonimie St. Martin. Wręczenie nagrody odbędzie się podczas drugiej kolejki JLH, w niedzielę 10 grudnia na hali przy ul. Wiejskiej.

Do rozpoczęcia drugiej kolejki Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Zachęcamy do tego także te osoby, które jeszcze do zabawy nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej rundy.

Typuj wyniki drugiej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic4 grudnia 2017 o 18:24
Bedzie podsumowanie pierwszej kolejki itd ????
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.