Logo Jawor24h.pl
Reklama
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

Pierwsze i dziewiąte miejsce AMP

Niedziela była dniem, w którym orliki i żaki AMP Budziszów Wielki wzięły udział w kolejnych turniejach.

Drużyna żaków AMP Budziszów Wielki. Fot. Paweł Sasiela

Orliki Akademii Młodego Piłkarza okazały się najlepsze w charytatywnym turnieju w Legnicy "Gramy dla Sylwii". Emocji nie brakowało, bowiem półfinał w udziałem młodych piłkarzy z Budziszowa Wielkiego miał dramatyczny przebieg, a o wszystkim rozstrzygnął konkurs rzutów karnych, który rozstrzygnęli na swoją korzyść. W finale budziszowianie zmierzyli się z Football Academy Głogów. Mimo, że przegrywali 0:1, zdołali odwrócić losy spotkania i triumfowali 2:1. Odnotujmy, że statuetkę dla najlepsze gracza turnieju w Legnicy zgarnął Jan Struzik.

Młodsza grupa wiekowa, czyli żaki wystąpiła w silnie obsadzonym turnieju JAKO Javoria Cup 2017. W fazie grupowej AMP zajęło piątą pozycję, ale w niektórych meczach zabrakło nieco szczęścia. Żaki z Budziszowa Wielkiego w pojedynku o dziewiątą lokatę zmierzyli się z Wilkowianką Wilków i wyszli z tej konfrontacji z tarczą. Wygrali 1:0, a jedyne trafienie padło z rzutu wolnego. Ponadto nagrodę dla wyróżniającego się zawodnika otrzymał Oskar Kramer.

Więcej informacji o JAKO Javoria Cup 2017 oraz galerie na jawor24h.pl!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.