Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Ostatni dzień półkolonii zimowych

Zabawa na lodowisku, ale również zwiedzanie i eksperymenty – tak wyglądał ostatni dzień półkolonii zimowych w Gminie Męcinka.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W ostatnim dniu wyjazdów zaplanowanych w ramach półkolonii zimowych uczniowie ze szkoły w Męcince zwiedzili muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej oraz ExploraPark Park Nauki i Techniki w Wałbrzychu. Wycieczka była pełna wrażeń i radości.

Uczniowie ze szkoły w Piotrowicach z kolei w ostatni dzień półkolonii zimowych wybrali się na lodowisko do Świdnicy. Wszyscy świetnie bawili się na lodowej tafli, wyczyniając różne akrobacje zespołowo i indywidualnie. Na zakończenie wycieczki dzieci udały się do restauracji na rozgrzewający posiłek. Uczniowie wrócili do domu w świetnych humorach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.