Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Orlik do liftingu

Jeden z bardziej obleganych obiektów sportowych w Jaworze, orlik przy PCKZiU, wymaga pilnej modernizacji - pisze nasz czytelnik.

Tutaj powinna być siatka... Fot. materiały prasowe © Fot. materiały prasowe

- Obiekt uruchomiony został w 2011 roku. Jest on użytkowany przez lokalną społeczność oraz uczniów Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. Jako, że jest to jeden z najbardziej obleganych orlików w mieście, wymaga on odnowienia. Priorytetem jest instalacja nowych siatek na bramkach w miejsce zniszczonych. Poza tym ktoś powinien zająć się znacznikami, które nie są prane wystarczająco często i warto też zwrócić uwagę na WC, której stan pozostawia wiele do życzenia - informuje mieszkaniec. - Kiedyś na tym orliku organizowane były turnieje, m.in. przez trenera-animatora PCKZIU, śp. Mieczysława Bieniusiewicza. Biorąc pod uwagę obecny stan obiektu, wątpię aby ktokolwiek coś tam zorganizował. Dlatego proszę o interwencję „Jawor24h”, zanim boisko popadnie w totalną ruinę - dodaje czytelnik w liście do redakcji.

Całkowity koszt budowy "Orlika" przy PCKZiU w Jaworze wyniósł 1 222 259,00 zł, przy udziale środków z Unii Europejskiej, ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z budżetu Powiatu Jaworskiego.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ws
ws7 czerwca 2017 o 09:56
A PAN MIETEK TO PRACOWŁ NA TYM ORLIKU SAM
Lubię to! 0
RW
RW6 czerwca 2017 o 18:17
Obiekt wybudował Powiat, po czym przekazał szkole w użytkowanie i zarządzanie. Wymiana siatek, to chyba nie jest wysiłek ponad stan i możliwości dyrekcji szkoły. To ona ma dbać o należyty stan tego obiektu.
Lubię to! 3
alan
alan6 czerwca 2017 o 11:46
Tu by trzeba było interweniować chyba u dyrekcji szkoły bo to chyba pod szkołę podlega boisko.
Lubię to! 1
użytkownik orlika
użytkownik orlikaalan6 czerwca 2017 o 11:52
no właśnie ciekawe pod kogo podlega to boisko bezpośrednio pod szkołę czy pod powiat? wydaje mi się, że pod powiat, bo to chyba powiat zatrudnia tego opiekuna/animatora. ale fakt, boisko wymaga odnowienia.
Lubię to! 0
Artur
Arturużytkownik orlika6 czerwca 2017 o 19:48
pod szkołę, przecież to obiekt szkolny tak jak hala na wiejskiej. szkoła podlega pod powiat, ale zarządza tym dyrektor szkoły. Powiat nie ma jednostki do zarządzania obiektami tak jak miasto.
Lubię to! 1
obserwator
obserwator5 czerwca 2017 o 22:57
Tam potrzeba wymienić również obsługę, bo czasem jak za karę tam przesiadują. WC przecież ani szatni, ani niczego nie pozwalają używać, a ludzie przebierają się na płycie boiska.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.