Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Opowiedzą o Islandii i Korsyce

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworze zaprasza na spotkanie z Marcinem Wojniłowiczem oraz Michałem Moc, którzy opowiedzą o Islandii i Korsyce. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 lutego o godz. 16.

Spotkanie odbędzie się 9 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze.

Maciej Wojniłowicz - jaworzanin, właściciel firmy budowlanej Plus Projeckt znanej w Polsce i na świecie. Michał Moc - znany i uznany wrocławski muzyk, kompozytor, akordeonista i pedagog, wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Obu panów łączy przyjaźń i pasja podróżnicza, o której opowiedzą podczas prezentacji multimedialnej "Islandia czy Korsyka". Przewidywany czas spotkania to 1,5 godziny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.