Logo Jawor24h.pl
Reklama
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

Olimpia podejmie Łaskovię

Siatkarki drugoligowej Olimpii w najbliższą sobotę podejmą w sali przy Placu Bankowym ŁMLKS Łaskovię Łask. Początek spotkania o godz. 18:00.

Fot. Paweł Sasiela

Olimpijki w czterech dotychczasowych meczach odniosły dwa zwycięstwa i poniosły dwie porażki. Jaworzanki pokonały u siebię Polonię Łaziska Górne 3:0 oraz Częstochowiankę 3:1. Gorzej ekipa z miasta św. Marcina spisuje się na wyjazdach. Olimpia przegrała 1:3 w Opolu i ostatnio 2:3 w Radzionkowie.

Takie wyniki sprawiły, że podopieczne Lesława Chrzanowskiego po rozegraniu czterech pojedynków plasują się na piątej pozycji w tabeli 2 grupy II ligi. Z kolei Łaskovia z jednym meczem i jednym punktem na koncie więcej, znajduje się tuż nad Olimpijkami. ŁMLKS wygrał u siebie 3:2 z Sokołem Katowice, zwyciężył 3:2 w Wodzisławiu Śląskim, przegrał 1:3 z MKS-em Świdnica u siebie, ograł na wyjeździe Polonię Łaziska Górne 3:1 i ostatnio przegrał na własnym boisku 2:3 z liderem z Opola.

To oznacza, że w Jaworze spodziewać się możemy zaciętego pojedynku i wielu emocji. 

 

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.