Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

„Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w Zębowicach

W dniu 3 października br. Wójt Gminy zapoznał się z zaawansowaniem prac remontowych w świetlicy wiejskiej w Zębowicach.

Fot. materiały prasowe © Gmina Paszowice

Właściciel firmy Marcin Tomiak poinformował Sebastiana Oszczędę, że termin zakończenia prac wynikających z umowy zostanie dotrzymany. Aktualnie, po zatopieniu siatki w murach robotnicy wykonują gładzie, przygotowują się do wybudowania toalet i zaplecza kuchennego.

W ciągu dwóch tygodni powinny zakończyć się prace malarskie. Kolejnym etapem będzie montaż stolarki okiennej i drzwi wejściowych. Koszt całkowity to ponad 81 tysięcy zł. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przekazał 30 tys. złotych, a pozostała kwota zostanie pokryta z budżetu gminy. Remont realizowany jest w ramach programu Odnowa Wsi Dolnośląskiej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.