Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Od szkolenia do zatrudnienia - YEI

Młodzieżowe Centrum Kariery w Jaworze rozpoczęło realizację projektu pt. „Od szkolenia do zatrudnienia -YEI” realizowanego w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Plakat © Plakat

Grupą docelową w projekcie są osoby młode w wieku 18-24 lata pozostające bez zatrudnienia, nieuczące się, których ograniczenia materialne i środowiskowe, a także brak kwalifikacji zawodowych, zbyt niskie kwalifikacje zawodowe lub kwalifikacje zawodowe niedostosowane do potrzeb rynku pracy oraz brak doświadczenia zawodowego i wiedzy na temat skutecznych metod poszukiwania pracy utrudniają samodzielne nabycie umiejętności umożliwiających wejście na rynek pracy.

Celem projektu jest m. in. podwyższenie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz podniesienie ich kompetencji w zakresie uczestnictwa na rynku pracy.
Młodzież uczestnicząca w projekcie otrzyma kompleksowe i profesjonalne wsparcie, 
m. in.:
- szkolenia zawodowe (w tym kursy przekwalifikowujące lub doskonalące),
- staże zawodowe (wraz ze stypendium dla uczestników staży oraz dodatkami do wynagrodzeń dla opiekunów stażu z zakładu pracy),
- wsparcie zatrudnienia.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

antybezos
antybezos11 października 2017 o 08:06
A może by tak coś zrobić dla ludzi między 30 a 50 rokiem życia? Bo dla takich nie ma prawie nic. Oprócz Amazona.
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.