Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

O być albo nie być

Siatkarki Olimpii Jawor we własnej hali powalczą o odwrócenie losów rywalizacji z AZS-em Opole w pierwszej rundzie play off.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/Olimpia_Jawor_fot_P_Sasiela_dolny_slask_24_h.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
Olimpijki stoją przed niełatwym zadaniem. Fot. Paweł Sasiela ©

Jaworzanki z Opola wróciły w niezwykle trudnej sytuacji, bowiem z zespołem, który całkowicie zdominował sezon zasadniczy dwukrotnie przegrały 0:3. Co gorsza w żadnym z sześciu setów jaworzanki nie zdołały osiągnąć dwudziestu punktów.

Opolanki są zresztą głównymi faworytkami do awansu. W sezonie zasadniczym zgromadziły 59 na 60 możliwych do zdobycia punktów. Bilans setów 60:6 mówi zresztą sam za siebie. Co ciekawe połowę setowych strat AZS poniósł w starciach z Olimpią. 

Na własnym parkiecie podopieczne Lesława Chrzanowskiego przegrały z ekipą z Opola 2:3, będąc jedyną drużyną, która urwała opolankom punkt. To dodaje kibicom z Jawora nieco optymizmu przed sobotnim starciem. 

Początek meczu Olimpia - AZS Opole w sobotę, 12 marca, o godz. 18:00 w Sali Gimnazjum nr 2 w Jaworze, przy Placu Bankowym 1. Jeśli jaworzanki odniosą zwycięstwo, czwarty pojedynek obu zespołów odbędzie się dzień później o tej samej godzinie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.