Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Niesamowity projekt z udziałem Spartakusa

Rusza wspólny projekt Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, Urzędu Marszałkowskiego, Polskiej Siatkówki i AWF Wrocław pod nazwą "Dolnośląska Akademia Siatkówki". Wśród najlepszych nie zabraknie Spartakusa Jawor!

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

W projekcie wezmą udział cztery wyróżniające się na Dolnym Śląsku kluby, z Wrocławia, Wałbrzycha, Milicza i Jawora. Przewiduje on m.in. szkolenia trenerów, międzynarodowe turnieje dla zawodników, treningi z mistrzami (Krzysztof Ignaczak, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Kłos), specjalistyczne badania chłopców na AWF Wrocław ze wskazówkami dla trenerów oraz fundusze na specjalistyczny sprzęt. 

Spartakus Jawor dziękuje za wyróżnienie i za to,że może uczestniczyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.