Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Niegrzeczny wnuczek

Został zatrzymany przez jaworskich policjantów. Okradł własnego dziadka włamując się do jego komórek.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Złom sprzedał a skradzione elektronarzędzia ukrył w mieszkaniu dziadka, gdy ten przebywał w szpitalu. Jak się okazało nie było to jedyne przestępstwo jakie miał na sumieniu 19 – letni mieszkaniec Dankowic. Funkcjonariusze udowodnili mu 7 tego typu czynów. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Jaworscy policjanci zatrzymali 19 - letniego mieszkańca, Dankowic, który przebywał gościnnie u swojego dziadka. Jak się okazało - od dwóch miesięcy by pozyskiwać pieniądze na realizację własnych przyjemności dokonał szeregu włamań do komórek, kradzieży oraz zniszczeń mienia na terenie miasta Jawora.

19 latek dwukrotnie włamał się do komórek własnego dziadka. Pozyskany złom sprzedał a elektronarzędzia ukrył
w mieszkaniu dziadka, kiedy on przebywał w szpitalu. Policjanci udowodnili mu, że od lipca br. włamał się także do jednej z komórek znajdującej się w budynku wielorodzinnym, dokonał kilku kradzieży, zniszczeń kilku pojazdów zaparkowanych na terenie Jawora jak również kierował groźby karalne.

Zatrzymany mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Dankowic. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
_________________________________
W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.