Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Niebawem startuje Mała Liga Halowa

Od 18 listopada do 20 stycznia w hali w Marcinowicach rywalizować będą młodzi piłkarze z rocznika 2008 i młodsi. Liga liczyć będzie osiem zespołów. Są jeszcze dwa wolne miejsca!

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Zespoły rywalizować będą w formule "każdy z każdym". Co tydzień w sobotę poszczególne drużyny rozgrywać będą jedno spotkanie. Rywalizacja toczyć się będzie przez siedem weekendów, a finałem będzie turniej o Puchar Ligi.

Na koniec uhonorowani zostaną najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec ligi. Ponadto wybrani zostaną najlepsi piłkarze z każdej ekipy. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych dołączeniem do ligi pod numerem telefonu: 723 739 524.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

EXIS
EXIS3 listopada 2017 o 16:59
apropo hali, to będzie w tym roku, Jaworska Liga Halowa?

Powodzenia maluchy, pozdrawiam.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.