Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Nic nie słychać o Dniach Jawora

- Nic nie słychać o Dniach Jawora, które co roku organizowane były pod koniec czerwca. Mam nadzieję, że burmistrz stanie na wysokości zadania i zorganizuje fajną imprezę na stadionie - napisał do nas Czytelnik.

Fot. jawor24h.pl © AS / jawor24h.pl

- Miasto nigdzie nie ogłasza żadnych informacji odnośnie tegorocznych Dni Jawora. Przeważnie w połowie maja znane już były gwiazdy, które wystąpią w trakcie imprezy, a nawet szczegółowy program. Tymczasem w tym roku nic nie słychać. Czy to oznacza, że w tym roku Dni Jawora się nie odbędą? Chociaż w dwóch ostatnich latach organizacja imprezy nie stała może na najwyższym poziomie i dobór gwiazd nie był zbyt udany, ale jaworzanie zasługują na takie wydarzenie, które z powodzeniem odbywa się w innych miastach takich jak nasze. Mam nadzieję, że burmistrz stanie na wysokości zadania, nie zawiedzie i zorganizuje nam na rozpoczęcie wakacji fajną imprezę na stadionie. Jawor to nie tylko emeryci i przedszkolaki - napisał Czytelnik portalu jawor24h.pl

Reklama

Komentarze (15)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

dt
dt20 maja 2017 o 13:15
Tylko, jeżeli w ogóle Dni Jawora sie odbędą, to niech nie zapraszają Tercetu jak w zeszłym roku, bo znowu będzie 20 osób na występie. A dla tylu osób wydawać taką kasę to trochę szkoda.
Lubię to! 1
sceptyk
sceptyk20 maja 2017 o 06:36
Spokojnie, do Dnia Jawora jeszcze miesiąc, po co te nerwy...
Lubię to! 0
Inez
Inez19 maja 2017 o 21:16
i bardzo dobrze.Wystarczą nam festyny organizowane przez miejscowe parafie, a jest ich coraz więcej.
Lubię to! 1
do Inez
do InezInez19 maja 2017 o 22:41
A jak ktoś nie należy do żadnej parafii? Od kiedy to parafie mają zastępować miasto w jego funkcjach?
Lubię to! 4
szymon
szymonInez19 maja 2017 o 23:43
Najlepiej wszystko zlikwidować, pozamykać i niech się nie dzieje nic poza festynami dla emerytów. Burmistrz co rusz robi imprezy z emerytami. Może czas pomyśleć o nas młodych? Też nam się coś należy!
Lubię to! 3
Inez
Inezszymon23 maja 2017 o 08:54
Szymuś , popatrz na to z innej stromy.Młodzi siedzą przed komputerem , dużo krzyczą , a na wybory nie chodzą.Starsi, w dniu wyborów mają zawsze tą samą drogę. Kościół - głosowanie -dom. A teraz sobie Szymuś odpowiedz ; o czyje głosy byś zabiegał?
Lubię to! 1
jaworzanin
jaworzaninszymon23 maja 2017 o 09:27
Zobacz też na statystyki dotyczące wieku-w Jaworze zaczyna przeważać-o ile już nie przeważa-społeczeństwo emeryckie. Młodzież wyjeżdża stąd na studia i mało kto tutaj wraca, bo nie ma do czego-brak pracy, perspektyw, mieszkań. Ludzie w tzw. "wieku produkcyjnym" muszą wyjeżdżać z Jawora za pracą, by utrzymać siebie i swoje rodziny-zobacz co się stało za tej kadencji-burmistrz pozwalniał jaworzan i zatrudnił ludzi spoza Jawora (powiązanych z nim politycznie lub rodzinnie). Tak prowadzona polityka niesie za sobą kolejne konsekwencje-wraz z odpływem mieszkańców z Jawora zmniejszają się też wpływy ze sprzedaży towarów i usług na terenie Jawora.
Lubię to! 3
budżet gminy
budżet gminyszymon23 maja 2017 o 09:32
zobacz też ile pieniędzy wraz z wynagrodzeniami zatrudnionych ludzi spoza Jawora i udzielonymi przez gminę zleceniami odpłynęło poza Jawor-m.in. do Strzegomia, Świdnicy
Lubię to! 1
do jaworzanina
do jaworzaninaszymon23 maja 2017 o 10:08
dodaj, że burmistrz z PO
Lubię to! 1
frekwencja wyborcza
frekwencja wyborczaszymon23 maja 2017 o 10:18
Do Inez-gdyby wprowadzono głosowanie internetowe i umożliwiono Polakom głosowanie np. poprzez uruchomienie odpowiedniej platformy do głosowania i nadania każdemu indywidualnego kodu do logowania, to frekwencja wyborcza znacznie by się zwiększyła. Można by było oddać głos zarówno z dowolnego miejsca, jak tez w lokalu wyborczym, gdzie zamiast kart i urn do głosowania znajdowałyby się stanowiska komputerowe do głosowania. Indywidualne hasło, kod lub pin wyborcy mogliby odbierać w zamkniętych kopertach wcześniej w urzędach gmin lub w dniu wyborów w lokalu wyborczym od komisji.
Lubię to! 2
frekwencja wyborcza
frekwencja wyborczaszymon23 maja 2017 o 10:21
wyniki przy tej formie głosowania od razu byłyby znane i uniknęłoby się wielu błędów przy liczeniu kart i głosów wyborczych przez komisje
Lubię to! 1
nieaktywni wyborcy
nieaktywni wyborcyszymon23 maja 2017 o 10:48
Społeczeństwo stało się wygodnie, przyzwyczaiło się do tego, że wiele rzeczy dziś może załatwić bez wychodzenia z domu przez internet z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie. Konieczność osobistego pofatygowania się do lokalu wyborczego skutecznie zniechęca wiele osób-zwłaszcza młodych i czynnych zawodowo-do wzięcia udziału w głosowaniu. Należy więc zastanowić się nad doborem odpowiedniej metody głosowania dla tej grupy społeczności, która w wyborach nie uczestniczy.
Lubię to! 2
kasia
kasia19 maja 2017 o 18:18
Moim zdaniem po zmianach w joku dokonanych po ostatnich wyborach Dni Jawora trochę *** Ale to nie oznacza, że trzeba je likwidowć. Za poprzedniego burmistrza przez dwa lata nie organizowano targów chleba, tylko że ludzie chcą mieć w mieście jakieś większe wydarzenia. Więc powiem tylko tyle panie burmistrzu nie idź tą drogą, nie rezygnuj z dni Jawora, mam nadzieję, że nie masz takich planów.
Lubię to! 8
Zula
Zulakasia20 maja 2017 o 14:29
Wszystko odbędzie się na ostatnią chwilę tak jak w zeszłym roku, i jak w zeszłym roku będzie kicha.
Lubię to! 1
madzia
madzia19 maja 2017 o 16:22
Rzeczywiście dziwne, ale też nie ogłosili, że dni nie będzie, więc nie wiadomo do końca co i jak.
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.