Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Nabór w Szkole Podstawowej nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze ogłosiła nabór, m.in. do klas sportowych z wiodącymi dyscyplinami piłka nożna (chłopcy) i siatkówka (dziewczęta).

© materiał prasowy

Sprawdziany techniczne odbywają się w każdy piątek. Dla chłopców od godz. 14, a dziewcząt od godz. 15. Szczegóły na plakacie.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Pj
Pj20 marca o 10:59
Dlaczego nie mogę wybrać szkoły dla mojego dziecka tylko podporządkować się i dać do szkoły z okręgu czyli tak jak je przypisali zgodnie z zameldowaniem? Nie podoba mi się to odgórne narzucanie co mamy robić.
Lubię to! 4
ciekawy
ciekawyPj20 marca o 18:22
tak jest w całej Polsce czy tylko Jawor sobie to wymyślił? jest jakaś podstawa prawna tej "rejonizacji"? może redakcja portalu poruszy ten temat???
Lubię to! 1
Pj
Pjciekawy21 marca o 12:00
W całym kraju. Wcześniej też było, ale nie przestrzegali rygorystycznie i łatwo można było zapisać dziecko tam gdzie się chciało. Od zeszłego roku w związku ze zmianami, dyrektorzy maja związane ręce, ale można składać o przyjęcie dziecka spoza rejonu. Tylko szanse są małe chyba, ze do klas sportowych.
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.