Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Na szczęście pomoc jaworskich policjantów nadeszła w porę

Jaworscy policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 68-latka, który zamierzał targnąć się na własne życie.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Wezwani na interwencję funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę w piwnicy. Szybko podjęte działania doprowadziły do tego, że pomoc dla desperata przyszła na czas i mundurowi zażegnali grożące mu niebezpieczeństwo.

We wtorek, 10 października dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na miejsce interwencji niezwłocznie został skierowany patrol. Funkcjonariusze uzyskali informację, że przed ich przybyciem mieszkający tam 68-latek wyszedł z domu.

Dzięki swojej dociekliwości  policjanci ustalili, że poszedł on do piwnicy. Kiedy tam się udali zobaczyli mężczyznę z pętlą na szyi. Mundurowi natychmiast podjęli działania, by go wyswobodzić z założonego sznura. Chwilę później cała sytuacja została wyjaśniona i 68-latkowi udzielono niezbędnej pomocy. 

Przeprowadzone badanie wykazało, że w chwili zdarzenia był on pijany. Alkotest wykazał 1 promil alkoholu w organizmie mężczyzny. Obecnie jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Po wytrzeźwieniu 68-latek został objęty specjalistyczna opieką medyczną. 

_________________________________
Oficer prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603-039-942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.