Logo Jawor24h.pl
Reklama
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

My i nasze emocje

Niezależnie od wieku wszyscy posiadamy emocje. Radość, gniew, strach, smutek, to tylko część z nich, które towarzyszą nam prawie każdego dnia. W jaki sposób je oswajać? Jak może sobie z nimi radzić dziecko?

Fot. Materiał prasowy

Czy istnieją sposoby na ich opanowanie i wyrażanie? Na te i inne pytania odpowiedział naszym przedszkolakom gość, który odwiedził Grupę Malinowe Chmurki – Pan Tomasz Marzęcki, szkolny pedagog.

Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały wierszy i opowiadań o „Złym humorku” i o „Złośnicy Pysi”. Wszystkie poznały sposób na radzenie sobie w chwilach złości i dostały magiczne piórko. Wiele radości sprawiły im również przygotowane przez Pana Tomka zabawy w emocje. Bardzo dziękujemy panu Tomkowi za wizytę i zapraszamy ponownie.

Anna Karlińska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.