(FOTO) Spotkanie opłatkowe w Mściwojowie

(FOTO) Spotkanie opłatkowe w Mściwojowie

W sobotni wieczór 21 stycznia odbyło się wielopokoleniowe spotkanie opłatkowe w Mściwojowie.

Spotkanie to zorganizowała Rada Sołecka na czele z sołtysem wsi Sewerynem Mazurem,członkinie Koła Gospodyń Wiejskich oraz miejscowi radni Tomasz Siczek i Waldemar Tłusty.

Wspólna modlitwa poprowadzona przez księdza Wiktora Juchiewicza oraz symboliczne podzielenie się opłatkiem dały początek wspólnemu biesiadowaniu i zabawie do późnych godzin nocnych. Na mieszkańców Mściwojowa czekały smaczne dania ciepłe i zakąski, tort – niespodzianka z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz upominki i życzenia złożone przez sołtysa i przewodniczącą Rady Sołeckiej. Na licznie przybyłe dzieci czekał specjalnie przygotowany stół ze słodyczami, balonami i kolorowankami. Do rytmu przygrywał zespół Mastar.

Wśród zaproszonych gości byli: ksiądz proboszcz Wiktor Juchiewicz, Wójt Gminy Mściwojów – Mariusz Foryś wraz z małżonką, przewodnicząca Rady Gminy – Gabriela Męczyńska wraz z mężem, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mściwojowie – Anna Delanowska oraz pracownik GOPS – Dorota Rachalewicz.

Organizatorzy spotkania serdecznie dziękują mieszkańcom Mściwojowa za wspaniałą atmosferę, zaś Urzędowi Gminy Mściwojów, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Mściwojowie oraz Izbie Rolniczej  za pomoc i życzliwość okazaną podczas przygotowań. Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Marcinowicach – Dariuszowi Brzykowi oraz młodzieży z grupy teatralnej „Amatorzy” pod kierownictwem Pani Joanny Kawczyńskiej  za klimatyczne jasełka. Seniorkom za upieczenie ciast. Szczególne podziękowania należą się także miejscowej artystce – pasjonatce sztuki – Pani Ewie Wota, która zaangażowała się w wykonanie glinianych serc i aniołków dla seniorów z Mściwojowa. Wszystkim mieszkańcom wioski życzymy dobrego roku i kolejnych spotkań w tak wesołym gronie Mściwojowian.

Gmina Mściwojów Mściwojów spotkanie opłatkowe

Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe wiadomości

Więcej wiadomości
REKLAMA
  • (FOTO) Babskie święto na 250 Pań w Mściwojowie
    (FOTO) Babskie święto na 250 Pań w Mściwojowie
  • 7 Gminne Spotkanie Biesiadne dla Kobiet - zaproszenie
    7 Gminne Spotkanie Biesiadne dla Kobiet - zaproszenie
  • Bal charytatywny „Pomocna dłoń dla Filipka”
    Bal charytatywny „Pomocna dłoń dla Filipka”
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości