(FOTO) Spotkanie opłatkowe w Mściwojowie

(FOTO) Spotkanie opłatkowe w Mściwojowie

W sobotni wieczór 21 stycznia odbyło się wielopokoleniowe spotkanie opłatkowe w Mściwojowie.

Spotkanie to zorganizowała Rada Sołecka na czele z sołtysem wsi Sewerynem Mazurem,członkinie Koła Gospodyń Wiejskich oraz miejscowi radni Tomasz Siczek i Waldemar Tłusty.

Wspólna modlitwa poprowadzona przez księdza Wiktora Juchiewicza oraz symboliczne podzielenie się opłatkiem dały początek wspólnemu biesiadowaniu i zabawie do późnych godzin nocnych. Na mieszkańców Mściwojowa czekały smaczne dania ciepłe i zakąski, tort – niespodzianka z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz upominki i życzenia złożone przez sołtysa i przewodniczącą Rady Sołeckiej. Na licznie przybyłe dzieci czekał specjalnie przygotowany stół ze słodyczami, balonami i kolorowankami. Do rytmu przygrywał zespół Mastar.

Wśród zaproszonych gości byli: ksiądz proboszcz Wiktor Juchiewicz, Wójt Gminy Mściwojów – Mariusz Foryś wraz z małżonką, przewodnicząca Rady Gminy – Gabriela Męczyńska wraz z mężem, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mściwojowie – Anna Delanowska oraz pracownik GOPS – Dorota Rachalewicz.

Organizatorzy spotkania serdecznie dziękują mieszkańcom Mściwojowa za wspaniałą atmosferę, zaś Urzędowi Gminy Mściwojów, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Mściwojowie oraz Izbie Rolniczej  za pomoc i życzliwość okazaną podczas przygotowań. Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Marcinowicach – Dariuszowi Brzykowi oraz młodzieży z grupy teatralnej „Amatorzy” pod kierownictwem Pani Joanny Kawczyńskiej  za klimatyczne jasełka. Seniorkom za upieczenie ciast. Szczególne podziękowania należą się także miejscowej artystce – pasjonatce sztuki – Pani Ewie Wota, która zaangażowała się w wykonanie glinianych serc i aniołków dla seniorów z Mściwojowa. Wszystkim mieszkańcom wioski życzymy dobrego roku i kolejnych spotkań w tak wesołym gronie Mściwojowian.

Gmina Mściwojów Mściwojów spotkanie opłatkowe

Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe wiadomości

  • UWAGA! Ptasia grypa w Mściwojowie

    WAŻNE UWAGA! Ptasia grypa w Mściwojowie

  • Wypadek na drodze Mściwojów - Luboradz

    WAŻNE Wypadek na drodze Mściwojów - Luboradz

  • Nowy chodnik w Godziszowej
    Nowy chodnik w Godziszowej
Więcej wiadomości
REKLAMA
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości
Więcej wiadomości