Środa, 24.04.2024 194

Zjednoczeni wygrywają z Lipą

Dziś w Snowidzy miejscowi Zjednoczeni zmierzyli się w meczu sparingowym z LZS-em Lipa.

Od pierwszego gwizdka spotkanie by?o wyrównane. ?adna z ekip nie narzuci?a rywalowi swojego stylu gry. Jedni jak i drudzy mieli swoje sytuacje do zdobycia bramki, ale ta sztuka uda?a si? w pierwszej cz?ci meczu tylko gospodarzom, którzy na przerw? schodzili prowadz?c 1:0 za spraw? Grzegorza Wrony.

Po zmianie stron, kibice obserwuj?cy mecz na pewno nie ?a?owali przybycia na to spotkanie towarzyskie. Tempo gry by?o nadspodziewanie szybkie, a akcje przenosi?y si? spod jednej bramki pod drug?. W 60 minucie zawodnik testowany fantastyczn? centr? obs?u?y? Paw?a Bochenka, który najwy?ej wyskoczy? w polu karnym i uderzy? nie do obrony.

LZS nie mia? w tym dniu najlepiej ustawionych celowników, bo raz za razem marnowali dogodne sytuacje. Wreszcie w 75 minucie za spraw? Kubika przyjezdni zdobywaj? bramk? kontaktow?. Dwie minuty pó?niej Zjednoczeni ponownie wychodz? na dwubramkowe prowadzenie. Pi?k? w pole karne do?rodkowa? Sza??ga, a g?ow? futbolówk? do siatki wpakowa? gracz testowany.

Dziesi?? minut przed ko?cem LZS powinien zmniejszy? straty. Go?cie wyszli z kontratakiem, pi?k? g?ow? uderzy? napastnik z Lipy, ta odbi?a si? do s?upka, a dobitka poszybowa?a wysoko nad poprzeczk?. W ostatniej akcji Zjednoczeni powinni podwy?szy? prowadzenie. Zawodnik testowany zagra? w pole karne do Sza??gi, lecz on trafi? w dobrze ustawionego goalkeepera LZS-u.

8 marca (niedziela), godz. 12:00 ? Snowidza
Zjednoczeni Snowidza ? LZS Lipa 3:1 (1:0)
Bramki: Wrona, Bochenek, testowany ? Kubik.