Piątek, 26.04.2024 505

Park przegrywa w Krzywej

Porak rund jesienn zakoczy Park Targoszyn.

Podopieczni trenera Marka Mackiewicza przegrali wczoraj z Sokoem Krzywa na wyjedzie. Gospodarze rezultat meczu otworzyli w 10 minucie Krzysztof Gapskiego. Wynik 1:0 dugo utrzymywa sie na boisku, a do 67 minuty. Wówczas to Pawa Kul do kapitulacji zmusi Kumierz. Ten sam zawodnik znalaz ponownie recepte na bramkarza Parku w 83 minucie. Dziea zniszczenia goci dokona Bartosz Kozuchowski trzy minuty póniej.

Dla Parku bya to dziewita poraka w tym sezonie. Z kolei dla Sokoa bya to pierwsza wygrana na wasnym boisku od 21-go wrzenia. Park na pómetku rozgrywek jest ejdenasty z dorobkiem 14 punktów.

23 listopada (niedziela), godz. 13:00) - Krzywa
Sokó Krzywa - Park Targoszyn 4:0 (1:0)
Bramki: Gpaski 10', Kumierz 67', 83', Kozuchowski 86'
Park: Kula - Cisowski, Jach, Kielasiski, Mackiewicz, Miedziski, Myszyski, Pasternak, Podlewski, wis, Tusty (Kuchta 78')
óte kartki: Staszak (Sokó) oraz Podlewski (Park)