Piątek, 19.04.2024 403

70 minut w Snowidzy

Zaledwie 70 minut trwao spotkanie Zjednoczonych Snowidza z Ks'em Jarosaw. Gocie na mecz w Snowidzy wstawili si zaledwie w 10, przegrywajc do przerwy 3-0 zdecydowali si odda walkowera, tak si jednak nie stao.

Od pocztku spotkania na caym boisku dominowali miejscowi, którzy po 2 tygodniowej przerwie byli ,,godni" gry. Na efekty nie musielimy dugo czeka ju w 3 minucie z okolic 10 metra uderzy Bochenek bramkarz odbi ten strza jednak przy dobitce Wrony by ju bez szans. Po kwadransie gry byo ju 2-0. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalaz si Bochenek uderzajc obok wychodzcego z bramki Goalkeepera podwyszy prowadzenie. Snowidza bdca cay czas w natarciu stwarzaa sobie sytuacje do zdobycia bramki. W 20 minucie Szaga strzaem gow pomyli si nie znacznie. Chwil póniej Kuli uderzy z 16 metra jednak pika nie znalaza drogi do bramki. W 30 minucie po zamieszaniu w polu karnym goci najprzytomniej zachowa si Wrona ale i tym razem zabrako kilku centymetrów. Przyjezdni najlepsz sytuacje do zdobycia bramki mieli tu przed przerw napstnik Ks'u bdc w dogodnej sytuacji uderzy zbyt lekko i pika znalaza si w rkach Szymaskiego. W 43 minucie prowadzenie popdwyszy Grudziski, w sytuacji sam na sam strzaem w kierunku bliszego supka zdoby bramk. Do przerwy 3-0 dla Zjednoczonych, cho przy lepiej ustawionych celownikach tego dnia wynik powinien by duo wyszy.

W przerwie do koca nie byo wiadomo czy druga poowa si odbdzie. Gocie przegrywajc do przerwy 3-0 postanowili odda walkowera, kapitan Ks'u uda si do sdziów by ich poinformowa o kocu meczu. Jednak po duszych rozmowach gocie wyszli na boisko, lecz tylko na 25 minut, w których stracili jeszcze 4 bramki. Najpierw Szaga z 16 metrów precyzyjnym strzaem lokuje futbolówk w siatce Ks'u. Chwil pónej Bochenek z rzutu ronego posya pik w pole karne ta spada na gow Szagi kótry zdobywa swoj drug bramk w meczu. W 60 minucie Babiarz kapitalnym podaniem obsuy Bochenka, a ten gow zdobywa bramk. Wynik 70 minucie Grudziski strzaem zza pola karnego ustali wynik spotkania. Ostatecznie Zjednoczeni mimo e grali tylko 70 minut wygrywaj wysoko na wasnym boisku z KS Jarosawiem a  7-0. Dziki tej wygranej nadal licz si w walce o awans.

26 padziernik (niedziela) godz:11:00 - Snowidza
Zjednoczeni Snowidza 7-0 KS Jarosaw
Bramki: 2x Bochenek, 2x Szaga, 2x Grudziski, Wrona
Zjednoczeni Snowidza: Szymaski - Babiarz, Karpiejczyk, Sokó, Samborski, Grudzinski, Szaga, Kuli, Fiaka, Bochenek, Wrona