Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Mściwojów: Nowe wyposażenie u stomatologa

Gabinet stomatologiczny w Mściwojowie wzbogacił się o nowy fotel dentystyczny wraz z podstawowym wyposażeniem oraz kompresor do poradni stomatologicznej.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Nawet najlepsze umiejętności najlepszego lekarza stomatologa na nic się nie zdadzą, jeśli nie dysponuje on gabinetem wyposażonym w podstawowy i sprawny sprzęt. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych są unity stomatologiczne – to one umożliwiają wykonanie zabiegów w dogodnej, optymalnej pozycji.

Dzięki nim pozycja pacjenta jest nie tylko ergonomiczna ze względu na przeprowadzane czynności, ale również wygodna. Aby zapewnić komfort obsługi pacjentów gabinetu stomatologicznego w Mściwojowie, Gminny Ośrodek Zdrowia podjął zakończone sukcesem działania zmierzające do pozyskania środków finansowych na zakup nowego unitu stomatologicznego, czyli fotela dentystycznego wraz z podstawowym wyposażeniem oraz kompresora do poradni stomatologicznej.

Środki na ten cel pochodzą z darowizny z Fundacji KGHM Polska Miedź. W chwili obecnej GOZ w Mściwojowie posiada sprzęt, który wpływa negatywnie na jakość świadczonych usług. Sprzęt jest przestarzały i niewątpliwie odstrasza potencjalnych pacjentów, zniechęcając ich od dalszych wizyt w gabinecie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.