Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Motocyklista pędził w terenie zabudowanym 110 km/h. Już stracił prawo jazdy

Kolejny miłośnik szybkiej jazdy wpadł w ręce mundurowych z jaworskiej drogówki. 44-letni pirat drogowy pędził Suzuki przez Wądroże Wielkie aż 110 km/h.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h już stracił prawo jazdy. Teraz motocyklista, nie tylko będzie musiał odpocząć od kierownicy przez najbliższe 3 miesiące, lecz również zapłacić 400 zł mandat.

Tuż po godz. 16.00  jaworscy policjanci prowadząc kontrole prędkości w Wądrożu Wielkim zauważyli bardzo szybko poruszający się pojazd. Przeprowadzony pomiar prędkości wykazał, że w terenie zabudowanym, na odcinku drogi gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, mężczyzna kierujący motocyklem jechał z prędkością aż 110 km/h. Po zatrzymaniu funkcjonariusze ustalili, że za kierownicą Suzuki siedział 44-letni mieszkaniec Wrocławia.
 
Skutkiem poruszania się o 60 km/h za szybko było odebranie mu przez mundurowych prawa jazdy na okres 3 miesięcy Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na kierowcę mandat w kwocie 400 zł. Konto pirata drogowego powiększy się również o 10 punktów karnych.
 
Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie prędkości, o co najmniej 50 km/h w terenie zabudowanym kierowca traci prawo jazdy na 3 miesiące. 
_________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

borus
borus6 października 2017 o 22:44
Powinien dostać przepracowanie co najmniej 500 godzin robót publicznych przy drogach
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.