Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym - zaproszenie

W dniach 1-3 września na strzelnicy w Grzegorzowie k. Jawora odbędą się Mistrzostwa Polski w konkurencjach karabinowych ISSF 300 m.

Fot. UM Jawor © Plakat

W zawodach wystartuje m.in. Sylwia Bogacka - wicemistrzyni olimpijska z Londynu oraz jaworzanie Mariola Łuczak i Rafał Sokołowski. Organizatorem Mistrzostw Polski jest Opolska Organizacja Wojewódzka Ligi Obrony Kraju oraz Jaworski Klub Strzelecki „UR”. Mistrzostwa startują w piątek od godz. 12:00. Zakończenie zawodów zaplanowano w niedzielę o godz. 16:30

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i wielu sukcesów sportowych.

Szczegółowy program startów zawodów znajduje się na stronie: http://www.pzss.org.pl/index.php/component/jevents/icalrepeat.detail/2017/09/01/1965/-/mistrzostwa-polski-w-konkurencjach-issf-300-m?Itemid=236

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.