Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z powiatu jaworskiego do udziału w IV Mikołajkowym Turnieju Szachowym.

Fot. JOK © jok

Turniej odbędzie się 9 grudnia br., o godzinie 11:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.

Treningi przed Turniejem odbywają się w każdą sobotę o godz. 11.00 w ECMEN. Turniej przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu jaworskiego. W każdej kategorii wiekowej dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Celem Turnieju jest promocja gry, podnoszenie umiejętności, integracja pokoleniowa. Obowiązują zasady zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Szachowego. Udział w Turnieju jest bezpłatny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.