Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Mikołajki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W sobotę (02.12) w hali sportowej w Jeżowie Sudeckim odbyły się Mikołajki przygotowane dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu jaworskiego i jeleniogórskiego.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Spotkanie odbyło się pod patronatem Komendanta Miejskiego PSP w Jeleniej Górze bryg. Radosława Fijołka. Do Jeżowa Sudeckiego przybyły: MDP Karpacz, MDP Jelenia Góra-Wiejska, MDP Mysłów, MDP Janowice Wielkie, MDP Bolków, MDP Szklarska Poręba, MDP Wojcieszyce, MDP Lipa oraz MDP Kaczorów.

Atrakcji nie brakowało. Podopieczni MDP mogli m.in poznać sprzęt ratownictwa medycznego, nauczyć się wiązać węzły, zobaczyć umiejętności psa GOPR, postrzelać z broni sportowej, obejrzeć pojazdy pożarnicze PSP i JOT z Jeżowa Sudeckiego w Jeleniej Górze. Odbyły się również prelekcje Straży Miejskiej oraz Policji z Jeleniej Góry.

Na zakończenie pojawiło się dwóch mikołajów, którzy obdarowali upominkami wszystkich uczestników MDP .

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.