Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Miejsce zużytych baterii i akumulatorów nie jest w lesie! 
Konkurs „Eko- Gwiazda 2017”

Mercedes-Benz Manufacturing Poland zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu jaworskiego, legnickiego, świdnickiego i wałbrzyskiego do udziału w konkursie „Eko Gwiazda”. Nagroda główna to wyjazd do Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie!

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

W konkursie mogą uczestniczyć zespoły 2-osobowe, których zadaniem jest nakręcenie krótkiego filmu (komórką, aparatem fotograficznym lub kamerą), w którym zespół uczniów zaprezentuje, jak możemy dbać o środowisko naturalne, jak przez nasze codzienne zachowania możemy zadbać o otaczający nas ekosystem i jak skłonić innych na przykład do niewyrzucania do lasu wysłużonych baterii czy akumulatorów. 

Termin przesyłania zgłoszeń przez nauczycieli-opiekunów upływa 31 października 2017, a prac konkursowych 24 listopada. Spośród nadesłanych nagrań jury wybierze najlepszy film promujący zachowania proekologiczne, a na zwycięski zespół (dwóch uczniów plus opiekun) czeka dwudniowa wycieczka do Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie. 

Szczegółowe informacje o projekcie, w tym regulamin udziału w konkursie, zostaną przesłane do wszystkich szkół regionu jaworskiego pocztą elektroniczną oraz dostępne będą na stronie www.jawor.ekogwiazda.pl.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem starosty jaworskiego Stanisława Laskowskiego.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

zasięg
zasięg10 października 2017 o 17:07
A czemu akurat tylko z tych powiatów, czemu nie ze wszystkich powiatów województwa dolnośląskiego i czemu tylko z powiatu legnickiego, świdnickiego i wałbrzyskiego, a nie wszystkich graniczących z powiatem jaworskim-złotoryjski, jeleniogórski, kamiennogórski, średzki?
Lubię to! 0
autor
autorzasięg11 października 2017 o 14:51
Bo taki zasięg wymyslił organizator? Jego święte prawo
Lubię to! 0
ola
ola10 października 2017 o 16:54
Drodzy państwo, czy ktoś z was wie, gdzie są pojemniki na zużyte baterie? Szukałam w Urzędzie Miejskim ale niestety już nie ma. Udałam się do szpitala, bo tam jeszcze jest.pzdr
Lubię to! 0
sąsiad
sąsiadola11 października 2017 o 11:47
w elektrycznym w rynku chyba też jest
Lubię to! 0
Tony
Tonysąsiad11 października 2017 o 14:28
Jest, potwierdzam.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.