Piątek, 29.03.2024 369

Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze
Baltic Home

Wilki zawyły w Męcince

Dotkliwej porażki doznał KS Męcinka. Podopieczni trenera Adama Gabrysia przegrali w niedzielę na własnym boisku z Wilkami Różana aż 5:0.

Pierwsze 45 minut nie przyniosło goli. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Festiwal strzelecki w wykonaniu Wilków rozpoczął w 53 mincuie Jakub Paluch. Na 2:0 podwyższył cztery minuty później Damian Dulęba. W 79 minucie na listę strzelców drugi raz wpisał się Jakub Paluch. Drużyna z Różanej dzieła zniszczenia dokonała w doliczonym czasie gry, aplikując gospodarzom jeszcze dwie bramki. KS Męcinka po trzech wygranych na początku sezonu, w niedzielę musiała drugi raz z rzędu przełknąć gorycz porażki.

13 września (niedziela), godz. 14:00 - Męcinka
KS Męcinka - Wilki Różana 0:5 (0:0)
Bramki: Paluch 53', 79', Dulęba 57', 90'+1', P. Rajczykiewicz 90'+3'
KS: Mazur - Chryplewicz, M. Gabryś (Sygut 46'), Karczewski, Piórkowski, Podmokły (K. Fitrzyk 69'), Popardowski (Knop 59'), Stanasiuk, Wojda (Marciniszyn 39'), Zapaśnik, Zieliński.