Sobota, 27.04.2024 332

KS Męcinka z trzema punktami

Komplet punktów wywalczył dziś w Legnickim Polu KS Męcinka.

Początek spotkania to badanie się obu ekip, gra toczyła się głównie w środku pola. Jako pierwsi sytuację do zdobycia bramki stworzyli sobie gospodarze, jednak nie zdołali pokonać Marka Wyszowskiego. W 30 minucie drużyna z Męcinki obejmuje prowadzenie. Nikt nie przeciął dośrodkowania z 35-go metra Chłopka i piłka wylądowała w siatce. KS Legnickie Pole próbowało odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, ale niewiele z tego wychodziło.

Po zmianie stron gospodarze zabrali się za odrabianie strat. W 58 minucie po stracie piłki w środku pola miejscowi przeprowadzili błyskawiczną kontre i wyrównali stan meczu. Chwilę później ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się zawodnik z Legnickiego Pola, czym wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

W 75 minucie na boisku pojawił się Bobrowski i jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę. Chwilę po wejściu na boisko wywalczył rzut karny, który wykorzystał Piotr Zieliński. Natomiast w doliczonym czasie gry dał zwycięstwo podopiecznym Adama Gabrysia.

22 marca (niedziela), godz. 14:00 - Legnickie Pole
KS Legnickie Pole - KS Męcinka 2:3 (0:1)
Bramki dla KS Męcinka: Chłopek, Zieliński (k), Bobrowski
KS Męcinka (skład wyjściowy): Marek Wyszowski - Marek Popardowski, Zbigniew Wójcik, Tomasz Piórkowski, Kamil Karczewski, Dawid Zapaśnik, Piotr Halkowicz, Stanisław Chłopek, Miłosz Sygut, Piotr Zieliński, Przemysław Gul