Czwartek, 28.03.2024 355

Ga藕dzicki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze

LKS Che砿iec po 6 kolejce rundy jesiennej 2014r.

Pierwsze punkty dla LKS - u.

LKS Che砿iec w niedziel 28 wrze秐ia rozegra mecz 6 kolejki w rundzie jesiennej Sezonu 2014/15. Mecz z zespo砮m FC Jaros砤w po dobrej grze obu dru縴n wygrali秏y 5 : 3.
Dru縴n dopingowa硂 oko硂 100 kibiców. Mecz odbywa si przy pi阫nej s硂necznej pogodzie.

Pierwsza po硂wa po dobrej grze zako馽zy砤 si wynikiem 3 : 2 dla Che砿ca. W tej cz甓ci bramki strzelili Karaban Mateusz 2 i Damian Szwaja 1.
Po przerwie w drugiej po硂wie meczu nie wykorzystali秏y kilku dobrych sytuacji. Natomiast Klub z Jaros砤wia strzela nam bramk w 48 minucie i wyrównuje na 3 : 3. W drugiej po硂wie dokonali秏y 4 zmian co przynios硂 efekt 秝ie縴ch si a tym samym wzmocni硂 zespó. Zawodnicy LKS – u zdo砤li wykorzysta dwie sytuacje i strzelili jeszcze dwie bramki ustalaj眂 wynik. Sytuacji podbramkowych, z których mogli秏y strzeli bramki by硂 znacznie wi阠ej.
Obie dru縴ny gra硑 dobrze. Mecz by wyrównany.
Dla LKS - u bramki strzelili Mateusz Karaban 3 (14,40,50 minucie), Damian Szwaja 1 (23 minucie) oraz Dawid Pancerz 1 (64 minucie).

Dru縴na wyst眕i砤 w sk砤dzie: Bramkarz: d硂 Daniel.
Obro馽y: Karaban Kamil, Mazur Przemys砤w, Mazur Bartosz, Rzepka Ryszard.
Pomoc: Lelas Krystian, B眐 Dawid, Rzepka Bogumi, Pancerz Dawid.
Napastnicy: Karaban Mateusz, Szwaja Damian.
Po przerwie zagrali: Szajnowski Patryk, Brzuszek Daniel, Mazur kasz.